skip to Main Content
Organizacinės Struktūros Kūrimo Principai Lietuvos įmonių Vadovams

Birželio 10d. ir 11d. Adizes Instituto (JAV) Vyr. konsultantas, Dr. Virginijus Kundrotas vedė mokymus Verslo žinių akademijoje, tema “Efektyvi įmonės struktūra. Kokiais principais formuoti pelno, paslaugų ir kokybės centrus”.

Dr. V. Kundrotas dalinosi Tarptautinės Adizes konsultacinės organizacijos 50 metų suformuotais sisteminiais struktūros kūrimo principais bei savo praktine patirtimi, įgyta dirbant su įvairiomis Lietuvos ir užsienio įmonėmis.

Mokymų metu buvo pabrėžiama, kad dažnai į organizacijos struktūrą žiūrima kaip į atskirą ir nuo nieko nepriklausantį fragmentą, suformuotą, remiantis tam tikrais mechaniniais dizaino principais. Tačiau struktūra yra labai svarbi vieningos organizacinės veiklos sistemos dalis, galinti užtikrinti organizacijos tikslų įgyvendinimą tik teisingai ją suformavus. Tai tarsi teisingai paskirstyti varikliai motoriniame laive, įgalinantys laivą plaukti ten, kur reikia, remiantis organizacijos strateginiais tikslais.

Mokymų dalyviai taip pat buvo supažindinti su konkrečiais organizacinių struktūrų pavyzdžiais, aptartos jų kūrimo klaidos bei analizuota, kaip turėtų atrodyti efektyvi įmonės struktūra.