skip to Main Content

knyga pokyciu valdymas

Dr. I. Adizes knyga „Pokyčių valdymas“ jau ir lietuvių kalba!

Knygoje „Pokyčių valdymas“ Dr. I. Adizes dalinasi įžvalgomis, žiniomis ir patirtimi, kurias įgijo daugiau nei 50 metų dirbant verslo valdymo sektoriuje ir tobulinant pokyčių valdymo metodologiją, grindžiamą bendradarbiavimu, tarpusavio pasitikėjimu bei pagarba. Knyga „Pokyčių valdymas“ jau išversta į 37 užsienio kalbas.

Šioje knygoje apžvelgiami pagrindiniai Adizes Organizacinės transformacijos metodologijos principai, pritaikomumo atvejai, išsamiai paaiškinant pokyčių proceso priklausomybę nuo tam tikrų lemiamų faktorių, kurie iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti visiškai menki.

Nesuklyskite, tai ne vien sausa teorija apie verslą,  knyga papildyta gyvenimiškais pavyzdžiais, šmaikščiomis pastabomis, kas puikiai parodo, kad Adizes metodologija yra pritaikoma visapusiškai: tiek asmeniniame, šeimos gyvenime, versle, politikoje, švietimo ar viešajame sektoriuje.

Autorius viliasi, kad ši knyga atsakys į bent keletą iš begalybės kylančių klausimų, suteiks naujų įžvalgų ir užprogramuos naujiems iššūkiams!

Čia galite susipažinti su nedidele knygos turinio dalimi:

Dėl knygos įsigijimo kreiptis į Adizes Institutas Lietuva darbuotojus.
Tel. nr. +370 686 26942 arba justina@adizes.com