skip to Main Content
Per 70 NPPSS Narių Gilinosi į šiuolaikinę Lyderystę

Nors pandemijos situacija vėl pradeda kaustyti įprastas darbo salygas, mokymai nesiliauja: spalio 27-28 dienomis Adizes Instituto Lietuvoje vadovas ir vedantysis konsultantas Dr. Virginijus Kundrotas vedė nuotolinius mokymus Nacionalinio pareigūnų profesinių sąjungų susivienijimo nariams. Net 70 įvairių sričių pareigūnų gilinosi į dabar ypač aktualią temą: „Lyderystė XXI a.: kokių įgūdžių reikia šiuolaikiniam lyderiui, kad valdyti sisteminius pokyčius ir užtikrinti socialinį dialogą?“

Vladimir Banel, NPPSS pirmininkas, sako, kad stiprūs lyderiai yra neatskiriama ir viena svarbiausių bet kokios stiprios organizacijos dalis. Būtent todėl projekto dalyviams buvo pasiūlyta dvi dienas gilintis į lyderystės temą.

„Būtent lyderiai geba sutelkti organizacijas, jose dirbančius žmones, sutelkia kolektyvą, skatina organizacijas įgyvendinti pokyčius ir judėti į priekį. Mums labai svarbu, kad mūsų profesinių sąjungų žmonės, o taip pat mūsų projekte dalyvaujantys partneriai – valstybės institucijų atstovai ir įvairaus lygio vadovai – suvoktų lyderystės svarbą ir gilintų savo žinias ir įgūdžius šioje srityje. Žiūrime į tai, kaip į būdą stiprinti socialinį dialogą“, – sako V. Banel.

„Lyderiais ne gimstama, o tampama. Tam ir buvo skirtas šis mūsų renginys. Daugiausiai dėmesio jame skyrėme sprendimų priėmimo ir įgyvendinimo organizacijose principams, vadybos stiliams, konfliktų organizacijose ištakoms ir konstruktyviems jų sprendimams, pokyčių įgyvendinimo principams, pasitikėjimo ir pagarbos kultūros organizacijose plėtrai. Neklysiu teigdamas, kad visa tai yra labai svarbu planuojant ir įgyvendinant pokyčius,  vystant efektyvų dialogą tarp socialinių partnerių“, – aiškina dr. V. Kundrotas.

Dr. V. Kundrotas išskyrė ir dažniausiai laukiamus idealaus  vadovo bruožus: orientaciją į rezultatą, sistemišką našumą, strateginį požiūrį, rizikos prisiėmimą, komandos būrimą. „Suprantama, realiame gyvenime tobulų vadovų aplamai nėra. Tačiau tokius atveju gelbėja vienas kitą papildančios komandos subūrimas ir darbas su ja. O tai padaryti efektyviam vadovui būtina“.

 

Adizes Institutas Lietuva vykdo interaktyvius mokymus įmonėms bei įmonių komandoms NUOTOLINIU BŪDU

Mokymai vyksta ZOOM platformoje (dalyviams tereikia turėti kompiuterį ir parsisiųsti nemokamą programėlę).

Mokymų metu:

Dėl mokymų kviečiame kreiptis el. paštu:
justina@adizes.com, akvile@adizes.com arba tel.: 8 671 00778