skip to Main Content

Plėtojant Adizes metodologiją, Adizes Institutas įkūrė Adizes aukštąją vadybos mokyklą (toliau- AGS), kurios tikslas- profesionaliai vystyti Adizes metodologijos supratimą ir sklaidą bei mokslinius tyrimus, apimančius lyderystės, pokyčių valdymo bei organizacinio vystymo tematikas. AGS teikdama edukacinį programas bei atlikdama įvairius mokslinius tyrimus įtakoja bei papildo kitas holistines pokyčių tematiką analizuojančias metodologijas.

Adizes aukštoji vadybos mokykla veikia Santa Barbaros regione Kalifornijos valstijoje ir yra . Čia siūlomos magistrantūros ir doktorantūros programos, sukurtos siekiant užtikrinti išsamių mokslinių tyrimų realizavimą, kuriais siekiama išanalizuoti bei pasidalinti, kaip organizacijoje vykstantys pokyčiai gali būti valdomi skirtinguose valdymo lygiuose, skirtingų disciplinų atžvilgiu ir skirtingų kultūrų tarpe. Be programų, suteikiančių aukštojo mokslo laipsnius, AGS realizuoja ir įvairias vadybines programas vadovams bei vadybininkams iš viso pasaulio.

Nuotolinis (paskaitų) formatas suteikia galimybę studentams mokytis, neatsižvelgiant kurioje pasaulio šalyje jis randasi, taip pat padeda susidaryti sau tinkamą tvarkaraštį. Studijų programos pagrindą sudaro tiek Adizes metodologija, tiek ir kitos akademinės disciplinos, sistemiškai nagrinėjančios Pokyčių valdymą, kurios buvo ir yra naudojami sertifikuotų Adizes konsultantų ir jų klientų tarpe jau kelis dešimtmečius.

Adizes aukštoji vadybos mokykla bendradarbiauja su visa eile vedančiųjų Verslo Aukštųjų mokyklų įvairiose pasaulio šalyse (Prancūzijoje, Lenkijoje, Latvijoje, Lietuvoje, Ukrainoje, Kazachstane, Baltarusijoje, Rusijoje ir kt.) Daugiau apie AGS skaitykite čia:  http://adizesgs.org/