skip to Main Content

Adizes mokymus „Pokyčių lyderių akademiją“ 100 procentų rekomenduočiau visiems. Patiko ir forma, ir turinys - gavau pasitikėjimo sprendimais ir komanda su kuria dirbu. Davė tarsi tokią šviesą, ką reikia daryti ir kur eiti toliau.

Sunku išskirti vieną ar kelis labiausiai įsiminusius dalykus šioje „Pokyčių lyderių akademijoje“, nes įspūdžių tikrai daug, įstrigo apskritai viskas. Ta informacija, kurią čia gavom – ji lyg ir pleveno kažkur ore, bet dabar tu ją pagavai, pačiupai už uodegos, pasisodinai ir tu matai, kas tai yra, kodėl taip reikia daryti, kodėl tu taip netgi darei pats kažkada, matai, ką gali pakeisti, pagerinti ir panašiai. Vienareikšmiškai rekomenduočiau Adizes, tikrai padeda susidėlioti mintis, netgi turint ir ilgalaikę patirtį skirtingose veiklose ir versluose.

Mano kaip vadovo karjera prasidejo prieš 8 metus. Natūralu, kad su ja prasidėjo ir ieškojimas atsakymų, vadybos problemų sprendimams. Išbandžiau įvairias metodikas, skaičiau daug literatūros, lankiau įvairius kursus. Gaudavau atsakymus i rūpimus klausimus iš visur, bet fragmentuotai, po truputį. O man, kaip vadovui, norėjosi Holistinio, visa apimančio matymo visų vadybinių situacijų įvairiais pjūviais. Būten tai ir atradau Adizes metodologijoje. Taip, pripažinsiu, kad suprasti niuansus, juos patikrinti praktikoje ir galutinai šia metodika patikėti reikėjo laiko. Bet šiandien esu 100% įsitikinęs, kad bet kokiai organizacijai tai yra geriausias įrankis, koks buvo sukurtas per laiką. Juk neįmanoma, jog metodika, kuri linki Jums turėti kuo daugiau problemų, gali būti bloga 🙂 čia kaip sakė pats Dr. Adizes - jei Restoranas pasitinka su šūkiu Jus pamaitinti taip pat, kaip jie maitina savo vaikus, turbūt daugiau įtikinėti Jūsų nebereikia 🙂 Ar ši metodika yra Jūsų kelias pasitikrinti galite paprastai - jei suprasite Adizes Sėkmės formulę, reiškia, kad tai Jūsų durys ir galite per jas nerti “gilyn” i Adizes pasauly dar didesniems atradimams!

Augant ir vystantis mūsų įmonei pradėjau nerimauti, kad galbūt joje vyksta per daug pokyčių, nes jų daugėjant darosi vis sunkiau valdyti. Po pirmos strateginių įžvalgų sesijos dienos jau pasidarė ramiau, kad visa tai normalu, kad kiekvienas sėkmingai įgyvendintas pokytis sukelia naują pokytį ir taip toliau. Kas man pasirodė svarbiausia, tai suprasti, kuriame organizacijų vystymosi etape yra tavo įmonė, žinoti, kokių kompetencijų reikia vadovui, siekiant sėkmingai valdyti pokyčius, kokią komandą reikia suburti, kaip priimti teisingus sprendimus ir efektyviai juos įgyvendinti tam, kad įmonė augtų ir klestėtų. Mokymai padėjo suprasti anksčiau padarytas klaidas, sudėlioti viską į vietas, nusiraminti ir galiausiai pasidžiaugti, kad įmonei augant einame teisinga pokyčių vykdymo kryptimi, tik reikia patobulinti žinias, kaip tuos pokyčius tinkamai valdyti. Labai rekomenduoju Adizės metodologijos mokymus aukščiausio lygio vadovams ar savininkams, kuriems tikrai rūpi jų organizacijų ir verslų augimas bei sėkmingas ilgalaikis vystymasis.

„Adizes metodologija atvėrė man visiškai naują, netikėtą ir labai jaudinantį požiūrį, kaip valdyti pokyčius. Dar kartą pasitvirtino viena sena taisyklė – „viskas kas genialu yra paprasta“. Adizes metodologija yra lengvai suprantama ir dėl to labai efektyvi. Viena iš priežasčių yra ta, kad ji padeda suprasti individo elgesį ir atveria tą elgesį natūraliam vystymuisi.“

"Mane suintrigavo kolegos pasakojimas apie Dr. I. Adizes sukurtą fenomenalią organizacijos valdymo metodologiją, kurios pagalba galima išspręsti daugelį atrodžiusių niekada neišsprendžiamų problemų, be to dar sukuriant kolektyve nuoširdžią pagarbos ir pasitikėjimo vienas kitu aplinką.

Po to kai išklausiau "Proveržis į klestėjimą" seminarą, peržiūrėjau daugelį I. Adizes vaizdo įrašų ir perskaičiau jo nuostabiai paprastas ir lengvai suprantamai parašytas knygas "Mastering change", "The Ideal Executive", "Management and Mismanagement Styles" organizacijoje įdiegiau daugelį sužinotų dalykų: organizacijos struktūrą, bendravimo procesą, sprendimų priėmimo procedūrą, susirinkimų vedimo technikas.

Tikrai rekomenduoju naudoti Dr. I. Adizes verslo valdymo sistemą. Tikiu ja. Manau, kad ji padėtų išpręsti daugelį Lietuvoje esančių problemų."

"Tai puiki metodologija, kuri remiasi keturiomis stichijomis (ugnis, žemė, oras, vanduo). Jos pagalba atradome visiškai naujus dalykus. Tai, kad komandos narių temperamento skirtumai yra gerai, nes tik tuomet sukursime sinergetinę komandą, gebančią įmonę padaryti rezultatyvią ir efektyvią tiek trumpalaikėje, tiek ilgalaikėje perspektyvoje. Tai, kad konfliktas yra gerai, nes jį suvaldžius gaunama didžiulė nauda."

"Ačiū už paliestas širdis ir protus. Už siekį įnešti daugiau pagarbos ir pasitikėjimo į organizaciją, visuomenę, Lietuvą ir kiekvieną save."

„Atraskite Adizes, kuo anksčiau tai padarysite, tuo geriau Jums.“

„Adizes Metodologija buvo pagrindinis pagalbininkas mūsų tvirto greito augimo valdymui ir sėkmei. Per dešimt metų, kol dirbome su Adizes, mes paaugome nuo 260 milijonų dolerių iki 3,5 bilijonų dolerių.“

„Adizes buvo neįkainojamas šaltinis ir įžvalgus patarėjas, man siekiant atkurti verslo gyvybingumą brandžiose verslo organizacijose visame pasaulyje.“

„Dr. Adizes vadybos teorija gali būti naudojama ne tik verslo tikslais; kaip politinis vadovas, atradau, kad ji ypatingai naudinga mano kasdieniniame darbe. Kazachstanas dirbo pakankamai glaudžiai su Adizes Institutu daug metų ir metodologija įrodė, kad yra labai naudinga mūsų sprendimų priėmimo procese.“

"Adizes metodologija tai ne teorija ar instrukcijų rinkinys, tai gyvenimo būdas kuris leidžia įgyvendinti savo legendą. Jei į gyvenimą žiūri pro Adizes metodologijos akinius matai realų gyvenimą, supranti kur esi ir kur link reikia judėti, suvoki save ir pasaulį tokius kokie jie yra."

"Supranti ką, kaip ir kodėl reikia ar nereikia daryti, bet neretai pritrūksta paprasto paaiškinimo KODĖL. Pokytis yra nuolatinis, todėl atsakymų KODĖL, reikia tikrai daug. Veikdamas intuityviai ir negalėdamas paaiškinti kodėl reiktų elgtis ar kodėl kiti elgiasi taip o ne kitaip, sugaišti laiką ir švaistai energiją diskusijoms. Man Adizes metodologija padėjo pamatyti visumą, vieną kitą papildančių dalių apjungimą ir priklausomybę. Tai platforma ir įrankių visuma, kuri gali pasitarnauti savęs ir aplinkos suvokimui, tobulinimui ir valdymui. Žinoma, jei tam esi pasirengęs."