skip to Main Content

„Adizes metodologija atvėrė man visiškai naują, netikėtą ir labai jaudinantį požiūrį, kaip valdyti pokyčius. Dar kartą pasitvirtino viena sena taisyklė – „viskas kas genialu yra paprasta“. Adizes metodologija yra lengvai suprantama ir dėl to labai efektyvi. Viena iš priežasčių yra ta, kad ji padeda suprasti individo elgesį ir atveria tą elgesį natūraliam vystymuisi.“

"Mane suintrigavo kolegos pasakojimas apie Dr. I. Adizes sukurtą fenomenalią organizacijos valdymo metodologiją, kurios pagalba galima išspręsti daugelį atrodžiusių niekada neišsprendžiamų problemų, be to dar sukuriant kolektyve nuoširdžią pagarbos ir pasitikėjimo vienas kitu aplinką.

Po to kai išklausiau "Proveržis į klestėjimą" seminarą, peržiūrėjau daugelį I. Adizes vaizdo įrašų ir perskaičiau jo nuostabiai paprastas ir lengvai suprantamai parašytas knygas "Mastering change", "The Ideal Executive", "Management and Mismanagement Styles" organizacijoje įdiegiau daugelį sužinotų dalykų: organizacijos struktūrą, bendravimo procesą, sprendimų priėmimo procedūrą, susirinkimų vedimo technikas.

Tikrai rekomenduoju naudoti Dr. I. Adizes verslo valdymo sistemą. Tikiu ja. Manau, kad ji padėtų išpręsti daugelį Lietuvoje esančių problemų."

"Tai puiki metodologija, kuri remiasi keturiomis stichijomis (ugnis, žemė, oras, vanduo). Jos pagalba atradome visiškai naujus dalykus. Tai, kad komandos narių temperamento skirtumai yra gerai, nes tik tuomet sukursime sinergetinę komandą, gebančią įmonę padaryti rezultatyvią ir efektyvią tiek trumpalaikėje, tiek ilgalaikėje perspektyvoje. Tai, kad konfliktas yra gerai, nes jį suvaldžius gaunama didžiulė nauda."

"Ačiū už paliestas širdis ir protus. Už siekį įnešti daugiau pagarbos ir pasitikėjimo į organizaciją, visuomenę, Lietuvą ir kiekvieną save."

„Atraskite Adizes, kuo anksčiau tai padarysite, tuo geriau Jums.“

„Adizes Metodologija buvo pagrindinis pagalbininkas mūsų tvirto greito augimo valdymui ir sėkmei. Per dešimt metų, kol dirbome su Adizes, mes paaugome nuo 260 milijonų dolerių iki 3,5 bilijonų dolerių.“

„Adizes buvo neįkainojamas šaltinis ir įžvalgus patarėjas, man siekiant atkurti verslo gyvybingumą brandžiose verslo organizacijose visame pasaulyje.“

„Dr. Adizes vadybos teorija gali būti naudojama ne tik verslo tikslais; kaip politinis vadovas, atradau, kad ji ypatingai naudinga mano kasdieniniame darbe. Kazachstanas dirbo pakankamai glaudžiai su Adizes Institutu daug metų ir metodologija įrodė, kad yra labai naudinga mūsų sprendimų priėmimo procese.“

"Adizes metodologija tai ne teorija ar instrukcijų rinkinys, tai gyvenimo būdas kuris leidžia įgyvendinti savo legendą. Jei į gyvenimą žiūri pro Adizes metodologijos akinius matai realų gyvenimą, supranti kur esi ir kur link reikia judėti, suvoki save ir pasaulį tokius kokie jie yra."

"Supranti ką, kaip ir kodėl reikia ar nereikia daryti, bet neretai pritrūksta paprasto paaiškinimo KODĖL. Pokytis yra nuolatinis, todėl atsakymų KODĖL, reikia tikrai daug. Veikdamas intuityviai ir negalėdamas paaiškinti kodėl reiktų elgtis ar kodėl kiti elgiasi taip o ne kitaip, sugaišti laiką ir švaistai energiją diskusijoms. Man Adizes metodologija padėjo pamatyti visumą, vieną kitą papildančių dalių apjungimą ir priklausomybę. Tai platforma ir įrankių visuma, kuri gali pasitarnauti savęs ir aplinkos suvokimui, tobulinimui ir valdymui. Žinoma, jei tam esi pasirengęs."

Adizes Institutas Lietuva vykdo interaktyvius mokymus įmonėms bei įmonių komandoms NUOTOLINIU BŪDU

Mokymai vyksta ZOOM platformoje (dalyviams tereikia turėti kompiuterį ir parsisiųsti nemokamą programėlę).

Mokymų metu:

Dėl mokymų kviečiame kreiptis
el. paštu: toma@adizes.com arba tel.: 8 671 00778