skip to Main Content
Dr. V. Kundrotas Skaitė Pranešimą Pasaulinėje Eduniversal Konvencijoje

Lapkričio 10 – 13 dienomis Tarptautinė Verslo vadybos studijų ir mokslo reitingų agentūra „Eduniversal“ (Prancūzija) surengė kasmetinę, jau 13-ąją Eduniversal 3D WORLD pasaulinę konvenciją, šiemet organizuotą kartu su vedančiąja Portugalijos NOVA verslo ir ekonomikos aukštąja mokykla. Renginyje dalyvavo verslo aukštųjų mokyklų bei universitetų atstovai iš net 35 šalių, o tarp jų ir Adizes aukštosios vadybos mokyklos (JAV) dekanas bei Adizes Instituto Lietuvoje vadovas Dr. Virginijus Kundrotas, kuris yra ir šios Agentūros Tarptautinė Mokslinio komiteto narys, atsakingas už Centrinę ir Rytų Europą.

Konvencija dalyvius šiemet pasitiko iki šiol dar nematytu formatu – visame pasaulyje renginiams keliantis į nuotolines vaizdo konferencijas, Eduniversal savo dalyvius subūrė į inovatyvią, virtualaus 3D pasaulio platformą – „Laval virtual world“. Keturias dienas trukusiame renginyje dalyviai klausėsi įvairių pranešimų apie švietimą ir verslą, dalyvavo apskrito stalo diskusijoje bei mezgė kontaktus virtualiuose susitikimuose.

Plenarinės sesijos metu Dr. Virginijus Kundrotas pristatė  pranešimą „Išlaikyti aktualumą – verslo švietimo permąstymas: kas laukia ateityje“ („Sustaining relevance – Rethinking Business Education: Change Agenda for the Future”) bei dalyvavo apskritojo stalo diskusiją tema „Bendradarbiavimo strategija“ .

„Tai buvo inovacijų, naujų technologijų, mokymosi ir bendradarbiavimo tarptautinė šventė, kurioje dalyviai pasisėmė daug įdomių įžvalgų ar pasidalino savo patirtimi“ – apie konvenciją kalbėjo V. Kundrotas.