skip to Main Content
Trakuose Finišavo Rudens “Pokyčių Lyderių Akademija”

Sėkmingai baigėsi dar vienas Adizes Instituto Lietuvoje „Pokyčių lyderių akademijos“ sezonas. Strateginių įžvalgų sesijose ant Galvės ežero kranto privataus ir viešojo sektoriaus aukščiausio lygio vadovai bei verslų savininkai sėkmingai baigė viso net 4 dienų intensyvų mokymų kursą.

Rugsėjo 30 – spalio 1 ir spalio 21 – 22 dienomis vykusi Strateginių įžvalgų sesija „Pokyčių lyderių akademija“ buvo skirta supažindinti vadovus su Adizes organizacijų transformacijos metodologija, jos taikymu organizacijose be vadybiniais procesais, instrumentais bei strateginiu pokyčių valdymu.

Džiaugiamės kasmet turėdami galimybę dirbti, mokytis, diskutuoti ir kurti kartu su aukščiausio lygio profesionalais iš įvairių sričių bei sulaukti puikių atsiliepimų: „Mokymai padėjo suprasti anksčiau padarytas klaidas, sudėlioti viską į vietas, nusiraminti ir galiausiai pasidžiaugti, kad įmonei augant einame teisinga pokyčių vykdymo kryptimi, tik reikia patobulinti žinias, kaip tuos pokyčius tinkamai valdyti. Labai rekomenduoju Adizes metodologijos mokymus aukščiausio lygio vadovams ar savininkams, kuriems tikrai rūpi jų organizacijų ir verslų augimas bei sėkmingas ilgalaikis vystymasis” – po sesijos sakė UAB „Audifina“ vadovė Jolanta Ruzgienė.

„Tai buvo ypatingos strateginių diskusijų dienos, kurių metų organizacijų savininkai ir vadovai buvo ne tik supažindinti su Pokyčio valdymo praktiniais instrumentais, jų eiliškumu, taikymo ypatybėmis, bet ir dalinosi savo vadybine patirtimi, diskutavo svarbiomis verslo vystymo temomis. Sesijose patirtimi dalinosi ir tų įmonių savininkai bei vadovai, kurie sėkmingai taiko Adizes metodologiją savo kasdieninėje veikloje“ sakė Dr. Virginijus Kundrotas, Adizes metodologijos Sertifikuotas Vyr. konsultantas ir pokyčių valdymo ekspertas.

Apie „Pokyčių lyderių akademiją“ atsiliepė ir Ilya Aizelman, UAB „Kricon Klaipėda“ direktorius: „Adizes mokymus 100 procentų rekomenduočiau visiems. Patiko ir forma ir turinys, gavau pasitikėjimo sprendimais ir komanda su kuria dirbu. Davė tarsi tokią šviesą, ką reikia daryti ir kur eiti toliau“

Tariame ačiū visiems dalyviams už aktyvų dalyvavimą, įsitraukimą, diskusijas ir, kaip visada – linkime didžiausios sėkmės valdant pokyčius tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime!