skip to Main Content

 Dr. Virginijus Kundrotas

Dr. Virginijus Kundrotas yra Pokyčių valdymo ir lyderystės ekspertas, daugelį metų vadovaujantis įvairioms Lietuvos bei užsienio organizacijoms, o taip pat esantis eilės tarptautinių bei Lietuvos įmonių direktorių tarybų narys.

Šiuo metu jis yra Tarptautinės konsultacinės organizacijos – Adizes Instituto (JAV) Vadovas Lietuvai, bei šio padalinio vedantysis Sertifikuotas konsultantas, o taip pat Adizes Aukštosios Vadybos mokyklos (JAV) Dekanas.

Dr. V.Kundrotas tiek Lietuvoje, tiek ir užsienyje konsultuoja įmones bei aukščiausio lygio vadovus organizacijų vystymo, vadybos ir lyderystės klausimais, pataria organizacijoms bei jų vadovams, kaip suprasti organizacijos elgesį skirtinguose augimo etapuose ir kaip sėkmingai vystytis greitų ir neprognozuojamų pokyčių įtakoje. Konsultacijos bei mokymai vykdomi lietuvių, anglų ir rusų kalbomis.

Virginijus Kundrotas yra Socialinių mokslų daktaras, Adizes organizacijų transformacijos metodologijos sertifikuotas konsultantas bei Adizes Aukštosios Vadybos mokyklos (JAV) profesorius, stažavosi bei nuolat kelia savo kvalifikaciją tokiose aukštojo mokslo institucijose kaip Harvardo Universitetas bei Kalifornijos Santa Cruz Universitetas (JAV), Alborgo Universitetas (Danija), Norvegijos Verslo Mokykla BI (Norvegija), Bled School of Management (Slovėnija) ir daugelyje kitų.

Dr. Virginijus Kundrotas yra ISM Vadybos ir Ekonomikos Universiteto vienas iš įkūrėjų ir ėjo šio universiteto rektoriaus pareigas nuo jo įkūrimo (1999 m.) iki 2008 m.

Dr. Virginijus Kundrotas taip pat yra Baltijos Vadybos Plėtros Asociacijos (BMDA) prezidentas, Centrinės ir Rytų Europos vadybos plėtros asociacijos (CEEMAN) vice-prezidentas. Pastoviai  dalyvauja ir skaitydamas pranešimus įvairiuose tarptautiniuose forumuose, konferencijose bei seminaruose JAV, Čilėje, Tailande, Indijoje, Vokietijoje, Italijoje, Slovėnijoje, Prancūzijoje, Norvegijoje, Danijoje, Švedijoje, Suomijoje, Rusijoje, Turkijoje, Belgijoje, Olandijoje, Šveicarijoje, Taivane, Latvijoje, Estijoje, Ukrainoje, Kazachstane, Lenkijoje, Čekijoje, Vengrijoje, Austrijoje ir kt.

Dr. Virginijus Kundrotas nuolat dėstė bei dėsto „Verslo etikos“, „Įmonės Socialinės atsakomybės“, „Atsakingo lyderio“ , „Pokyčių valdymo“, „Tarpusavio pasitikėjimo bei pagarbos kultūros sukūrimo organizacijoje“ bei kt. akademinius kursus Magistrantūros bei Doktorantūros studijose Lietuvoje bei užsienyje, o taip pat atlieka organizacijų vystymo tyrimus kartu su kolegomis Vokietijoje, Estijoje, Latvijoje, Rusijoje, Prancūzijoje, Lietuvoje ir t.t.


Jurgita Bajoriūnienė

Jurgita Bajoriūnienė yra Adizes metodologijos konsultantė, personalo vadybos konsultantė, organizacijų psichologijos ekspertė, turinti 25 metų darbo patirties personalo valdymo ir konsultacijų srityje.

Jurgita yra vadovavusi „MG Baltic“ koncerno įmonių personalo padaliniams, vadovavusi personalo departamentui ir kūrusi naują personalo valdymo sistemą privatizuotoje VST bendrovėje. Dirbdama su organizacijomis ji vykdo įvairius vadybos paslaugų, personalo strategijos kūrimo projektus, diegia personalo valdymo sistemas, atlieka įvairius vadovų ugdymo ir darbuotojų mokymo projektus. Konsultantė turi ilgalaikę dėstymo ir nuolatinio bendradarbiavimo su įvairiomis ugdymo ir mokymo institucijomis (Vilniaus universitetas, ISM, Psichologijos akademija, Personalo valdymo profesionalų asociacija, Vilniaus Universiteto Tarptautinio verslo mokykla, Verslo žinių akademija ir t. t.) patirtį, veda mokymus tarptautinėms grupėms.

Jurgita turi išskirtinai didelę patirtį diegiant ir stiprinant personalo valdymo funkcijas organizacijose, konsultuojant ir apmokant personalo darbuotojus personalo valdymo strategijos sudarymo ir integravimo su verslo strategija, įvairių personalo valdymo sistemų diegimo ir pan. Jurgita Bajoriūnienė turi ilgalaikio bendradarbiavimo su organizacijomis patirties, kaip išoriškai samdoma (angl. outsourcing) personalo vadovė, kai palaipsniui sprendimai ir vis savarankiškesnė veikla yra perduodama išugdytiems organizacijos personalo darbuotojams.

 

Dmitry Chichikalyuk

Adizes Instituto Sertifikuotas konsultantas.

Be to, jog aktyviai dalyvauja konsultaciniuose projektuose Lietuvoje, Rusijos bei kitose valstybėse,  Dmitry reguliariai kalba konferencijose ir kituose viešuose renginiuose, kuriuose pristatomos Adizes metodologijos pokyčių valdymo teorijos bei praktikos.

Dmitry veda tiek atvirus tiek ir vidinius mokymus bei konsultacinius projektus atsižvelgiant į individualius klientų poreikius.

Po to kai baigė  Sankt Peterburgo technikos universitetą, Dmitry pradėjo savo karjerą, kaip programinės įrangos kūrėjas.

Vėliau, daugiau nei 10 metų jis užėmė įvairias vadovaujančias pareigas, daugiausia IT įmonėse. Prieš prisijungdamas prie Adizes Instituto, Dmitry dirbo tarptautinės telekomunikacijų bendrovės vystymo direktoriumi.

Dmitry turi didelę patirtį verslo procesų inžinerijos, projektavimo ir įgyvendinimo rodiklių (KPI), verslo planavimo ir biudžeto sudarymo sistemų kūrimo ir įgyvendinimo, projektų valdymo, pagrįsto PMI standartais, organizacinių pokyčių valdymo srityse.

 

Dr. Zvezdan Horvat

Dr. Zvezdan Horvat daugiau nei dvidešimt metų diegia Adizes metodologiją organizacijose iš įvairių pasaulio šalių.

2004 ir 2008 m. jis gavo prestižinį Adizes Instituto “Metų konsultanto” apdovanojimą.

Dr. Zvezdan Horvat daktaro disertacija buvo skirta vystymui modelio, kuris padėtų nustatyti organizacijos vietą org. gyvavimo cikle. Jis parašė daugiau kaip septyniasdešimt straipsnių apie pokyčių valdymą ir dažnai dalijasi savo žiniomis bei patirtimi viešuose renginiuose. Dr. Zvezdan Horvat yra patyręs pranešėjas ir ne kartą pristatė Adizes metodologiją net 1000 žmonių auditorijoms: tokius renginius jis laiko savo didžiausiais laimėjimais.

Jo patirtis dirbant su Adizes metodologija yra ypatingai stipri organizacinės struktūros kūrime ir pelno stebėjimo bei atskaitomybės sistemų kūrime.

Šiuo metu jis yra atsakingas ir vysto Adizes konsultantų profesinę plėtrą Rytų Europoje, Baltijos šalyse ir Viduržemio jūroje. Dr. Zvezdan Horvat konsultavo daug mažų ir vidutinių įmonių tiek Viduržemio jūros regione, tiek ir Lietuvoje bei kitose Baltijos šalyse.

 

Peržiūrėti visus dabartinius sertifikuoti Adizes Symbergetic™ konsultantus: spauskite čia.