skip to Main Content

 Dr. Virginijus Kundrotas

Dr. Virginijus Kundrotas yra Pokyčių valdymo ir lyderystės ekspertas, daugelį metų vadovaujantis įvairioms Lietuvos bei užsienio organizacijoms, o taip pat esantis eilės tarptautinių bei Lietuvos įmonių direktorių tarybų narys.

Šiuo metu jis yra Tarptautinės konsultacinės organizacijos – Adizes Instituto (JAV) Vadovas Lietuvai, bei šio padalinio vedantysis Sertifikuotas konsultantas, o taip pat Adizes Aukštosios Vadybos mokyklos (JAV) Dekanas.

Dr. V.Kundrotas tiek Lietuvoje, tiek ir užsienyje konsultuoja įmones bei aukščiausio lygio vadovus organizacijų vystymo, vadybos ir lyderystės klausimais, pataria organizacijoms bei jų vadovams, kaip suprasti organizacijos elgesį skirtinguose augimo etapuose ir kaip sėkmingai vystytis greitų ir neprognozuojamų pokyčių įtakoje. Konsultacijos bei mokymai vykdomi lietuvių, anglų ir rusų kalbomis.

Virginijus Kundrotas yra Socialinių mokslų daktaras, Adizes organizacijų transformacijos metodologijos sertifikuotas konsultantas bei Adizes Aukštosios Vadybos mokyklos (JAV) profesorius, stažavosi bei nuolat kelia savo kvalifikaciją tokiose aukštojo mokslo institucijose kaip Harvardo Universitetas bei Kalifornijos Santa Cruz Universitetas (JAV), Alborgo Universitetas (Danija), Norvegijos Verslo Mokykla BI (Norvegija), Bled School of Management (Slovėnija) ir daugelyje kitų.

Dr. Virginijus Kundrotas yra ISM Vadybos ir Ekonomikos Universiteto vienas iš įkūrėjų ir ėjo šio universiteto rektoriaus pareigas nuo jo įkūrimo (1999 m.) iki 2008 m.

Dr. Virginijus Kundrotas taip pat yra Baltijos Vadybos Plėtros Asociacijos (BMDA) prezidentas, Centrinės ir Rytų Europos vadybos plėtros asociacijos (CEEMAN) vice-prezidentas. Pastoviai  dalyvauja ir skaitydamas pranešimus įvairiuose tarptautiniuose forumuose, konferencijose bei seminaruose JAV, Čilėje, Tailande, Indijoje, Vokietijoje, Italijoje, Slovėnijoje, Prancūzijoje, Norvegijoje, Danijoje, Švedijoje, Suomijoje, Rusijoje, Turkijoje, Belgijoje, Olandijoje, Šveicarijoje, Taivane, Latvijoje, Estijoje, Ukrainoje, Kazachstane, Lenkijoje, Čekijoje, Vengrijoje, Austrijoje ir kt.

Dr. Virginijus Kundrotas nuolat dėstė bei dėsto „Verslo etikos“, „Įmonės Socialinės atsakomybės“, „Atsakingo lyderio“ , „Pokyčių valdymo“, „Tarpusavio pasitikėjimo bei pagarbos kultūros sukūrimo organizacijoje“ bei kt. akademinius kursus Magistrantūros bei Doktorantūros studijose Lietuvoje bei užsienyje, o taip pat atlieka organizacijų vystymo tyrimus kartu su kolegomis Vokietijoje, Estijoje, Latvijoje, Rusijoje, Prancūzijoje, Lietuvoje ir t.t.


Dmitry Chichikalyuk

Adizes Instituto Sertifikuotas konsultantas.

Be to, jog aktyviai dalyvauja konsultaciniuose projektuose Lietuvoje, Rusijos bei kitose valstybėse,  Dmitry reguliariai kalba konferencijose ir kituose viešuose renginiuose, kuriuose pristatomos Adizes metodologijos pokyčių valdymo teorijos bei praktikos.

Dmitry veda tiek atvirus tiek ir vidinius mokymus bei konsultacinius projektus atsižvelgiant į individualius klientų poreikius.

Po to kai baigė  Sankt Peterburgo technikos universitetą, Dmitry pradėjo savo karjerą, kaip programinės įrangos kūrėjas.

Vėliau, daugiau nei 10 metų jis užėmė įvairias vadovaujančias pareigas, daugiausia IT įmonėse. Prieš prisijungdamas prie Adizes Instituto, Dmitry dirbo tarptautinės telekomunikacijų bendrovės vystymo direktoriumi.

Dmitry turi didelę patirtį verslo procesų inžinerijos, projektavimo ir įgyvendinimo rodiklių (KPI), verslo planavimo ir biudžeto sudarymo sistemų kūrimo ir įgyvendinimo, projektų valdymo, pagrįsto PMI standartais, organizacinių pokyčių valdymo srityse.

 

Dr. Zvezdan Horvat

Dr. Zvezdan Horvat daugiau nei dvidešimt metų diegia Adizes metodologiją organizacijose iš įvairių pasaulio šalių.

2004 ir 2008 m. jis gavo prestižinį Adizes Instituto “Metų konsultanto” apdovanojimą.

Dr. Zvezdan Horvat daktaro disertacija buvo skirta vystymui modelio, kuris padėtų nustatyti organizacijos vietą org. gyvavimo cikle. Jis parašė daugiau kaip septyniasdešimt straipsnių apie pokyčių valdymą ir dažnai dalijasi savo žiniomis bei patirtimi viešuose renginiuose. Dr. Zvezdan Horvat yra patyręs pranešėjas ir ne kartą pristatė Adizes metodologiją net 1000 žmonių auditorijoms: tokius renginius jis laiko savo didžiausiais laimėjimais.

Jo patirtis dirbant su Adizes metodologija yra ypatingai stipri organizacinės struktūros kūrime ir pelno stebėjimo bei atskaitomybės sistemų kūrime.

Šiuo metu jis yra atsakingas ir vysto Adizes konsultantų profesinę plėtrą Rytų Europoje, Baltijos šalyse ir Viduržemio jūroje.

Dr. Zvezdan Horvat konsultavo daug mažų ir vidutinių įmonių tiek Viduržemio jūros regione, tiek ir Lietuvoje bei kitose Baltijos šalyse.

 

 

Rolandas Juraitis

Rolandas Juraitis yra Adizes Instituto Lietuvoje konsultantas, baigęs “Adizes Team Integrators” mokymus, šiuo metu besitobulinantis Adizes Graduate School (JAV). International Coach Federation narys, ICF Lietuva viceprezidentas, UAB RD Capital Development direktorius ir savininkas, profesionalus koučingo specialistas ir supervizorius.

Jis taip pat turi 19 metų vadovaujančio darbo ir nuosavo verslo kūrimo patirties. Paskutinius 5 metus pagrindinį savo laiką skiria asmeniniam vadovų koučingui ir organizacijų konsultavimui pokyčių valdymo klausimais.

 

Peržiūrėti visus dabartinius sertifikuoti Adizes Symbergetic™ konsultantus: spauskite čia.