skip to Main Content

Dr. Ichak Adizes yra plačiai pripažintas ir vertinamas kaip vienas įtakingiausių pasaulio valdymo ekspertų žinovų. Per daugiau nei keturiasdešimt metų jis sukūrė bei tobulino patentuotą metodologiją, kuri leidžia korporacijoms, vyriausybėms bei sudėtingoms organizacijoms pasiekti išskirtinių rezultatų ir valdyti organizaciją paspartinant joje vykstančius pokyčius išvengiant destruktyvių konfliktų. Leidinys „Lyderystės kompetencijos“ (Leadership Excellence Journal) įvardino Dr. Ichak Adizes vienu iš 30 geriausių minties lyderių Jungtinėse Amerikos Valstijose, tuo tarpu Executive Excellence Journal įvertino kaip vienu iš įtakingiausiu konsultantu Amerikoje (Top 30).

Pripažįstant indėlį į vadybos teoriją ir praktiką, Dr. Adizes gavo 14 garbės daktaro laipsnių. Jis ligi šiol yra Tarptautinės Vadybos Akademijos mokslinės draugijos narys bei dviejų Rytų Europos šalių garbės pilietis. 2010 metais jis gavo Ellis salos garbės medalį, kuris buvo skirtas Nacionalinės Etninės Koalicijos Organizacijų Fondo už indėlį į humaniškumą. Dr. Adizes buvo Kalifornijos universiteto, esančio Los Andžele, nariu, taip pat dirbo vizituojančiu profesoriumi Stanfordo universitete, Tel Avivo ir Hebrajų universitetuose taip pat vedė kursus vadovams Kolumbijos universitete.  Be visa to, jis buvo savo įsteigtos Adizes aukštosios mokyklos lyderystės ir pokyčių studijų dekanas. Šiuo metu Dr. Ichak Adizes yra Rusijos Federacijos Aukštosios Vadybos Mokyklos, priklausančios Nacionalinei Ekonomikos Akademijai, mokslo patarėjas. Dr. Adizes yra Adizes Instituto įkūrėjas bei prezidentas. Įsikūręs Santa Barbaroje, Kalifornijoje, Institutas veikia tarptautinės konsultacinės organizacijos pagrindu, teikiančios savo paslaugas pasitelkiant Adzies metodologiją tiek viešojo, tiek privataus sektoriaus klientams. 2011 metais, žurnalas Leadership Excellence pripažino Adizes Institutą kaip vieną iš 10 geriausių konsultacinių organizacijų įsikūrusių Jungtinėse Amerikos Valstijose.

Būtina paminėti, jog Dr. Adizes dirbo su įvairaus lygio vadovais viso pasaulio mastu, kurių tarpe buvo ministrai pirmininkai ir vyriausybinio lygio valdininkai bei su įvairiomis organizacijomis pradedant nuo ką tik susikūrusių iki užimančių pozicijas sėkmingiausių organizacijų „Fortune 50“ sąraše. Dr. Adizes dėsto keturiomis kalbomis ir apmokė daugiau nei 100 000 vadovų daugiau nei 50 šalių.

Dr Adizes yra parašęs 14 knygų, kurios išverstos 24 kalbomis. Viena iš išleistų knygų – „Organizacijos gyvavimo ciklas: kaip organizacijos auga ir miršta, kaip tai valdyti“ (vėliau buvo peržiūrėta, išplėsta ir pakartotinai išleista pavadinimu “Organizacijų gyvavimo ciklų valdymas” – “Managing Corporate Life Cycles”) Library Journal buvo pripažinta viena iš dešimties geriausių verslo tematiką apimančių knygų.

Dr. Adizes kartu su savo šeima gyvena Santa Barbaroje, Kalifornijoje. Laisvalaikiu medituoja, groja akordeonu bei šoka liaudies šokius.