skip to Main Content
Adizes Integratoriaus Mokymai “Leading Highly Effective Teams”

Adizes Institutas Vakarų Europai ir Baltijos šalims kviečia Jus į Adizes Integratoriaus mokymus “Leading Highly Effective Teams” , kurie skirti tiek aukščiausio lygio vadovams, tiek projektų vadovams bei vadybininkams!

Adizes Integratorių  mokymai skirti tiems kurie jau yra susipažinę su Adizes metodologija (sudalyvavę mokymuose “Branda organizacijoje. Kaip pasiekti ir išlaikyti?” bei “Efektyvus Lyderis brandos siekiančioje organizacijoje” arba yra perskaitę keletą iš Dr. Ichak Adizes knygų).

Adizes Integratorių mokymai, ne tik suteiks teorinių žinių, reikalingų vadovaujant įmonei, ar vadovaujant žmonių grupei, bet padės jūsų organizacijoje priimamus sprendimus paversti įgyvendinamais: suteiks reikiamų įrankių, kaip visas jau įgytas Adizes metodologijos žinias įgyvendinti ir kaip padėti sau, kaip vadovui ir organizacijos darbuotojams, kad problemos būtų ne tik išklausytos, bet suprastos bei sprendžiamos. Kaip padaryti, kad sprendimai kurie priimami įmonėse po begalybės susirinkimų nenugultų tiesiog popieriaus lape, o būtų įgyvendinami? Kaip padaryti, kad problemos būtų ne tik vadovo galvos skausmas, bet kad visi darbuotojai jas suvoktų ir pagaliau jos būtų išspręstos?

Tai būtent ir duoda unikalieji Adizes Integratorių mokymai, kuriuos ves  sertifikuotas Adizes Instituto lektorius, p. Shoham Adizes (JAV)Intensyvios savaitės mokymų kaina kartu su egzaminais – 6150 USD, taigi šie mokymai vyks visa savaitę, dalyvausiančių mokymuose skaičius ribojamas, kad kiekvienas galėtų gauti reikiamą rezultatą, atsakymus į visus rūpimus klausimus, intensyviai dalyvauti užduotyse ir padiskutuoti su p. Shoham Adizes visais su metodologija susijusiais klausimais.

ORGANIZACIJOS POKYČIŲ INTEGRATORIUS – pagal Adizes metodologiją apmokytas specialistas, gebantis:

  • Tvarkytis su pasipriešinimu pokyčiams organizacijos viduje
  • Sumaniai taikyti sprendimų priėmimo bei įgyvendinimo strategijas
  • Identifikuoti sprendimus, kurie šiuo momentu (šiame etape) yra svarbiausi
  • Pasinaudoti organizacijos gyvavimo ciklo dėsningumais (organizacijos savybės bei dinamika skirtingais gyvavimo etapais)
  • Aktyviai integruoti žmonių grupes (vesti dalykinius susirinkimus, kūrybines dirbtuves, strategines sesijas ir pan.) tokiu būdu, kad būtų:
  1. pasiektas renginio tikslas (priimtas teisingas sprendimas, rastas susitarimas ir t.t)
  2. pagerintas dalyvių gebėjimas konstruktyviai komunikuoti tarpusavyje
  3. sukuriama ir išlaikoma tarpusavio pagarbos ir pasitikėjimo atmosfera

Tai pagrindiniai Adizes metodologijos mokymai kurie atvers duris į organizacijos sėkmę!

Po mokymų išlaikę egzaminus gausite  Adizes Instituto (JAV) diplomą, kuris įgalins jus naudoti Adizes metodologiją, restruktūrizuojant ar siekiant tobulinti savo įmonę.

Daugiau informacijos apie mokymus: goda@adizes.com

MOKYMŲ DATA: artimiausi mokymai planuojami 2017 rudenį.

MOKYMŲ VIETA: Kaunas, Lietuva

MOKYMŲ KALBA: Anglų

Dalyvių atsiliepimai apie E2 mokymus vykusius Lietuvoje:

Esu išklausęs daugiau kaip 50 įvairių vadybos ir vadovavimo seminarų. Šiuo metu esu mokymo organizacijos vadovas, asmeniškai pravedęs daug seminarų ir mokymų. Iki dalyvavimo E2 mokymuose maniau, kad moku puikiai dirbti su įvairiausia auditorija, galiu struktūriškai moderuoti grupių susirinkimus… Tačiau tik sudalyvavęs S. Adizes vedamuose E2 mokymuose, sužinojau kaip tai daroma profesionaliai  – sužinojau kaip kurti aplinką, įtraukti kiekvieną dalyvį, apsaugoti nuo kritikos silpnesnius grupės narius, paskatinti žmones atvirai sakyti problemas. Šiuose mokymuose gavau puikius įrankius problemoms grupuoti, identifikuoti jų organizacinę kilmę ir padėti žmonėms parinkti jų sprendimus.

Rekomenduoju kursą tiems kas nori savo organizacijose priimamus sprendimus padaryti tikrai įgyvendinamais.

Gintaras Vilda

_________________________________

E2 mokymų metu įgytos teorinės ir praktinės žinios paskatino įvesti naują vaidmenį įmonės valdyme – Integratorių, kuris mūsų įmonėje sėkmingai naudojamas ilgalaikių projektų valdyme, tokiuose kaip įmonės strategijos kūrimas, atlygio sistemų formavimas ir pan.

Ramūnas Lenčiauskas

Valdybos pirmininkas, AB „Linas“

Adizes Institutas Lietuva vykdo interaktyvius mokymus įmonėms bei įmonių komandoms NUOTOLINIU BŪDU

Mokymai vyksta ZOOM platformoje (dalyviams tereikia turėti kompiuterį ir parsisiųsti nemokamą programėlę).

Mokymų metu:

Dėl mokymų kviečiame kreiptis
el. paštu: toma@adizes.com arba tel.: 8 671 00778