skip to Main Content
Unikalios Technikos Seminare „Efektyvus Komandinis Sprendimų Priėmimas Ir įgyvendinimas“

Birželio 20-21d. “Apvalaus stalo klube” Trakuose, vyko visiškai naujo formato mokymai skirtingoms įmonių komandoms, tema „Efektyvus komandinis sprendimų priėmimas ir įgyvendinimas“.

Mokymų metu buvo:

  • Naudojamos svarbiausios Adizes metodologijos sprendimų priėmimo ir įgyvendinimo technikos bei principai komandose, siekiant efektyvesnio ir rezultatyvesnio jų darbo.
  • Analizuojama trumpalaikių/ilgalaikių tikslų derinimo svarba ir specifika, bei laiko dedikavimo vadybos procese rekomendacijos, taip pat užduočių delegavimo specifika ir technika.
  • Pirmą kartą Adizes metodologijos taikymo istorijoje buvo naudojami giluminiai vadybinių stilių atpažinimo, suvokimo, efektyvaus komunikavimo, ir tarpusavio bendradarbiavimo aspektai, sprendimų priėmimo ir įgyvendinimo kontekste.
  • Detaliai pateiktos rekomendacijos kiekvienam stilių tipažui, į ką reikia atkreipti dėmesį, siekiant būti efektyvesniems (darbas su savimi), rekomendacijos, į ką reikia atkreipti dėmesį, siekiant gauti laukiamą rezultatą (darbas su kolegomis), į ką reikia kreipti dėmesį, formuojant efektyvias komandas.

Kaip ir kiekvienų mokymų metu, buvo nagrinėjami praktiniai atvejai ir jų taikymas, sprendžiamos konkrečios užduotys, suvienijančios komandos narius bei išryškinančios jų stipriąsias puses.

Dalinamės akimirkomis.