skip to Main Content
Tarptautiniai Mokymai Universitetų Profesoriams Bei Dėstytojams Iš Viso Pasaulio

Spalio 20 – 22d. Belgrade, Serbijoje vyko tarptautinis trijų dienų “Pokyčių valdymo” interaktyvus mokymas universitetų ir verslo mokyklų profesoriams bei dėstytojams.

Kartu su Adizes Instituto vadovu Lietuvai bei sertifikuotu Adizes metodologijos vyr. konsultantu Dr. Virginijumi Kundrotu, mokymus vedė ir pats Adizes metodologijos kūrėjas Dr. Ichak K. Adizes.

Mokymuose dalyvavo dalyviai iš 18 pasaulio šalių: Albanijos, Kinijos, Kroatijos, Vokietijos, Graikijos, Vengrijos, Indijos, Izraelio, Italijos, Kazachstano, Latvijos, Lietuvos, Meksikos, Rusijos, Serbijos, Slovėnijos, Ukrainos ir JAV.

Tokie mokymai, skirti išskirtinai universitetų bei verslo mokyklų profesoriams bei dėstytojams per pastaruosius kelis metus organizuoti pirmą kartą. Jų metu buvo pasidalinta 50 metų patirtimi, kaip pritaikyti visame pasaulyje pripažintus bei plačiai naudojamus Adizes metodologijos įrankius, geresniam organizacijų valdymui. Šie interaktyvūs mokymai suteikia galimybę praturtinti ne tik vadybos, bet ir kitų švietimo sričių kursus!

Sekantys tęstiniai tarptautiniai mokymai numatomi kitų metų pirmoje pusėje. Tikslesnės datos bus dar skelbiamos.

Dalinamės akimirkomis.