skip to Main Content
Tarptautinėje Konvencijoje Bankoke Pristatyta Adizes Organizacijų Transformacijos Metodologija

Spalio 26 – 30 d. Bankoke, Tailande vyko 12-oji tarptautinė pasaulinės reitingavimo agentūros „Eduniversal“ konvencija.

Tai tarptautinis renginys, kuriame renkasi Verslo universitetų bei Aukštųjų vadybos mokyklų lyderiai iš viso pasaulio tam, kad permąstytų ir patobulintų tradicinius vadybos švietimo modelius, aptartų naujas galimybes, kurtų inovatyvias idėjas ir užmegztų tarptautinius verslo dialogus.

Šiais metais konvencijoje dalyvavo virš 200 skirtingų verslo mokyklų bei universitetų atstovų iš daugiau nei 40 pasaulio šalių.

Adizes Instituto vadovas Lietuvai Dr. Virginijus Kundrotas šioje konvencijoje pristatė temą „Kūrybiškumas ir vadybos švietimo transformacija“. Dr. V. Kundrotas savo pristatyme, naudodamas konkrečius praktinius pavyzdžius pademonstravo, kad „norint užtikrinti kūrybiškumą organizacijoje, reikia sukurti stiprią Savitarpio Pasitikėjimo bei Pagarbos kultūrą institucijoje“.

Jis pristatė Adizes organizacijų transformacijos metodologiją, suteikiančią konkrečius sisteminius vadybinius instrumentus, įgalinančius sukurti bei užtikrinti minėtą kultūrą ne tik verslo sektoriaus įmonėse, bet ir tokiose akademinėse organizacijose, kaip universitetai ar verslo mokyklos.

Adizes Institutas Lietuva vykdo interaktyvius mokymus įmonėms bei įmonių komandoms NUOTOLINIU BŪDU

Mokymai vyksta ZOOM platformoje (dalyviams tereikia turėti kompiuterį ir parsisiųsti nemokamą programėlę).

Mokymų metu:

Dėl mokymų kviečiame kreiptis el. paštu:
justina@adizes.com, akvile@adizes.com arba tel.: 8 671 00778