skip to Main Content
Adizes Instituto Vadovo Lietuvai Organizuojama Tarptautinė On-line Konferencija įvairių Sričių Lyderiams Ir Profesionalas

Gegužės 20d. įvyko tarptautinė Baltijos vadybos plėtros asociacijos (BMDA) on-line konferencija, organizuojama Adizes Instituto vadovo Lietuvai, Dr. Virginijaus Kundroto, kuris yra ir šios tarptautinės Asociacijos Prezidentas.

Šiame tarptautiniame didelio dėmesio sulaukusiame renginyje dalyvavo beveik 130 dalyvių iš 14 skirtingų pasaulio šalių.

Konferencijos pranešėjai – pasaulyje gerai žinomi įvairių veiklos sričių profesionalai – verslo atstovai, verslo mokyklų dekanai, valstybinio sektoriaus vadovai.

Konferencijos pagrindinė mintis – pateikti daugiadisciplininį požiūrį į krizinį laikotarpį ir pasiūlyti galimybes, užtikrinančias didesnį konkurencingumą įvairiose srityse.

Beveik 4 valandas trukusiame tarptautiniame renginyje, pranešėjai ir ekspertai dalinosi įžvalgomis apie tai, koks turėtų būti atsakas į šių dienų ekonominę ir socialinę situaciją, žiūrint iš skirtingų perspektyvų – verslo, akademinės visuomenės, valstybinių institucijų ir bendrai viso pasaulio mastu.

Interaktyvių apskritojo stalo diskusijų metu, buvo nagrinėjamas klausimas „Kokių veiksmų turėtų imtis šių dienų lyderis, kad organizacijos kultūra pasikeistų nuo vengiančios rizikos iki siekiančios galimybių?“

Konferencijoje dalyvavo ir Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius, kuris pristatė efektyvius veiksmus, kurių ėmėsi Vilniaus savivaldybė, reaguodama į krizinę situaciją ir veiksmus, kuriuos planuoja įgyvendinti artimiausioje ateityje.

Po intensyvių diskusijų, konferencijos dalyvius džiugino gyva muzika, atliekama talentingos Lietuvos smuikininkės Paulinos Daukšytės.

Konferencijos pabaigoje, Dr. Virginijus Kundrotas pristatė ateities planus ir reikšmingais palinkėjimais atsisveikino su konferencijos dalyviais.

Adizes Institutas Lietuva vykdo interaktyvius mokymus įmonėms bei įmonių komandoms NUOTOLINIU BŪDU

Mokymai vyksta ZOOM platformoje (dalyviams tereikia turėti kompiuterį ir parsisiųsti nemokamą programėlę).

Mokymų metu:

Dėl mokymų kviečiame kreiptis
el. paštu: toma@adizes.com arba tel.: 8 671 00778