skip to Main Content
Strateginių įžvalgų Sesija Su Privataus Bei Viešojo Sektoriaus įmonių Vadovais Ir Verslų Savininkais

Adizes Institutas Lietuva rudenį tradiciškai pasitinka Trakuose – kartą per pusę metų į Strateginių įžvalgų sesiją susirenka privataus bei viešojo sektoriaus aukščiausio lygio vadovai bei verslų savininkai iš įvairiausių sričių.

Rugsėjo 30 – spalio 1 dienomis vykusi Strateginių įžvalgų sesija „Pokyčių lyderių akademija“ buvo skirta supažindinti vadovus su Adizes organizacijų transformacijos metodologija, organizacijų vystymosi ciklu bei problemomis ir jų sprendimais tam tikruose ciklo etapuose, buvo gilinamasi į galios pasiskirstymą organizacijoje, darbuotojų vadybinius stilius, teisingų sprendimų priėmimą bei daugelį kitų temų.

„Džiugu matyti, kad įvairių Lietuvos organizacijų vadovai tikrai nestokoja entrepreneriškumo, įžvalgų, idėjų, o matant tokį mąstymo gylį ir turint galimybes daryti, bei sudėjus tai su laiko patikrinta metodologija, tikrai galima teigti, kad ateitis yra šviesi ir kad tai duos tikrai gerų rezultatų organizacijoms, kurių vadovai čia dalyvavo“ sakė Dr. Virginijus Kundrotas, Adizes metodologijos vedantysis konsultantas ir pokyčių valdymo ekspertas.

Įspūdžiais apie sesiją dalinosi ir UAB „Ilsanta“ vadovas Tomas Godelis: „Sunku išskirti vieną ar kelis labiausiai įsiminusius dalykus, nes įspūdžių tikrai daug, įstrigo apskritai viskas. Ta informacija, kurią čia gavom – ji lyg ir pleveno kažkur ore, bet dabar tu ją pagavai, pačiupai už uodegos, pasisodinai ir tu matai, kas tai yra, kodėl taip reikia daryti, kodėl tu taip netgi darei pats kažkada, matai, ką gali pakeisti, pagerinti ir panašiai. Vienareikšmiškai rekomenduočiau Adizes, tikrai padeda susidėlioti mintis, netgi turint ir ilgalaikę patirtį skirtingose veiklose ir versluose“.

Džiaugiamės itin įdomiu ir produktyviu laiku kartu bei nekantriai laukiame kitų susitikimų, o dalyviams linkime didžiausios sėkmės pokyčių valdyme!

Adizes Institutas Lietuva vykdo interaktyvius mokymus įmonėms bei įmonių komandoms NUOTOLINIU BŪDU

Mokymai vyksta ZOOM platformoje (dalyviams tereikia turėti kompiuterį ir parsisiųsti nemokamą programėlę).

Mokymų metu:

Dėl mokymų kviečiame kreiptis el. paštu:
justina@adizes.com, akvile@adizes.com arba tel.: 8 671 00778