skip to Main Content
Strateginis Susitikimas Reikjavike

2018 m. Birželio 19-22 d., Adizes Instituto (JAV) vadovas Lietuvai, Dr. Virginijus Kundrotas dalyvavo 18-oje metinėje Europos Vadybos Akademijos (EURAM) Konferencijoje Reikjavike, Islandijoje. Renginys vyko Islandijos universitete.

Daugiau kaip 1700 vadybos srities mokslininkų ir tyrėjų iš 64 pasaulio šalių susirinko tam, kad aptartų vadybos tyrimų bei jų naudos bei aktualumo visuomenei klausimus. Keturias konferencijos dienas vyko įvairūs susitikimai, publikacijų pristatymai, diskusijos. Birželio 21 d. Dr. Virginijus Kundrotas, kartu su kitais įvairių Europos vadybos asociacijų vadovais, diskutavo kokiu būtų reikėtų vykdyti tyrimus vadybos srityje, kad jie būtų labiau priimtini, suprantami ir efektyviau panaudojami kasdieninėje verslo ir kitų organizacijų veiklos efektyvinime. Diskusija palietė ir glaudesnio bendradarbiavimo tarp verslo ir akademinės bendruomenės iššūkius ir galimus sprendimus.

EURAM – tai Europos Vadybos Akademija, kuri yra 2001 metais įkurta mokslininkų bendruomenė. Jos tikslas tobulinti akademinę vadybos discipliną Europoje. Kartu su 49 šalimis narėmis EURAM turi aukštą įvairovės laipsnį ir savo nariams suteikia galimybes praturtinti debatus įvairiomis mokslinėmis vadybos temomis ir tradicijomis.

Adizes Institutas Lietuva vykdo interaktyvius mokymus įmonėms bei įmonių komandoms NUOTOLINIU BŪDU

Mokymai vyksta ZOOM platformoje (dalyviams tereikia turėti kompiuterį ir parsisiųsti nemokamą programėlę).

Mokymų metu:

Dėl mokymų kviečiame kreiptis el. paštu:
justina@adizes.com, akvile@adizes.com arba tel.: 8 671 00778