skip to Main Content
Rezultatyvių Ir Efektyvių Susirinkimų Vedimo Ekspertų Rengimas

2019m. lapkričio 27d. – gruodžio 3d. vyko Adizes Instituto Lietuva organizuojami savaitės laiko trukmės „Rezultatyvaus komandų valdymo – Adizes Integratorių“ mokymai.

Mokymus vedė Adizes Instituto vadovas Lietuvai ir sertifikuotas Adizes metodologijos vyr. konsultantas Dr. Virginijus Kundrotas. Skirtingų organizacijų atstovai iš Lietuvos vystė savo kompetencijas, kaip praktiškai pritaikant Adizes metodologiją, rezultatyviai valdyti strateginius susirinkimus, siekiant optimalaus rezultato ir suvaldant galimus konfliktus.

Mokymų metu ypatingai daug dėmesio buvo skiriama susirinkimų vedimo technikai ir būtiniems žingsniams. Buvo simuliuojamos praktinės situacijos, kai reikėjo identifikuoti problemas, formuoti joms užduotis, atrinkti reikiamus kriterijus, rasti sprendimus ir paruošti įgyvendinimo planą.

Dalyviai taip pat mokėsi tvarkytis su pasipriešinimu pokyčiams organizacijos viduje, sumaniai taikyti skirtingas sprendimų priėmimo bei įgyvendinimo strategijas, siekiant renginio tikslų, gerinant dalyvių gebėjimą konstruktyviai komunikuoti tarpusavyje, kuriant ir išlaikant tarpusavio pagarbos ir pasitikėjimo atmosferą.

Dalinamės akimirkomis.

Adizes Institutas Lietuva vykdo interaktyvius mokymus įmonėms bei įmonių komandoms NUOTOLINIU BŪDU

Mokymai vyksta ZOOM platformoje (dalyviams tereikia turėti kompiuterį ir parsisiųsti nemokamą programėlę).

Mokymų metu:

Dėl mokymų kviečiame kreiptis el. paštu:
justina@adizes.com, akvile@adizes.com arba tel.: 8 671 00778