Gyveno kartą viename mažame miestelyje vargonininkas, kuris grojo mažoje miestelio bažnyčioje. Jis buvo darbštus, išmanantis savo darbą, bendraujantis ir žmonės jį mėgo. Bėda ta, kad jis nemokėjo rašyti ir skaityti. Ir kai miestelyje pasirodė jaunas vargonininkas, kuris šiuos įgūdžius turėjo, buvusį vargonininką atleido.
Kadangi su savo profesija tame miestelyje savęs realizuoti jau negalėjo, buvęs vargonininkas išvažiavo į ieškoti vargonininko darbo į didelį miestą. Tačiau kadangi vargonininko pareigų ir ten niekas negalėjo pasiūlyti, jis nusprendė pradėti savo individualų verslą. O kadangi buvo darbštus, turėjo gerą intuiciją, buvo komunikabilus ir išmanė bendravimo subtilybes, jo verslas vystėsi labai sparčiai. Jis atidarinėjo vis naujas parduotuves, plėtė verslą ir tapo žinomu bei sėkmingu verslininku visoje šalyje.
Vieno interviu metu, žurnalistė paklausė sėkmingo verslininko nuo ko jis savo veiklą pradėjo. Jis papasakojo, kad buvo vargonininku, bet kadangi nemokėjo rašyti bei skaityti, jį atleido, o to pasėkoje jis ėmėsi nuosavo verslo. Žurnalistė susižavėjusi tarė: „ Oho, jūs sukūrėte tokią verslo imperiją nemokėdamas skaityti ir rašyti! Kaip įspūdinga! O jūs galite įsivaizduoti, ko jūs būtumėte pasiekęs, jei jūs būtumėte gebėjęs dar ir skaityti bei rašyti..“
Verslininkas pažvelgė į ją, nusišypsojo ir tarė: „ Taip, įsivaizduoju. Aš tebebūčiau vargonininkas….“