skip to Main Content
Pokyčių Valdymo Strategijos Ir Taktikos švietimo įstaigų Vadovams

Balandžio 14d. Adizes Institutas Lietuvoje ir Adizes Klubas Lietuva kartu su Vilniaus miesto savivaldyje, Socialinių inovacijų klasteriu ir VŠĮ “Ramintoja”, surengė on-line konferenciją, tema „Pokyčių valdymas be destruktyvių konfliktų“. Konferencijoje dalyvavo daugiau nei 70 vadovų ir pavaduotojų iš skirtingų Vilniaus miesto švietimo įstaigų.

Konferenciją atidarė bei visus pasveikino Vilniaus miesto vicemerė E. Tamošiūnaitė bei Lietuvos socialinių inovacijų klasterio koordinatorė Dr. V. Popovienė.

Konferencijos metu, Adizes Instituto vadovas Lietuvai Dr. Virginijus Kundrotas, pristatė plenarinį pranešimą „Kaip efektyviai valdyti pokyčius, išvengiant pasipriešinimo ir destruktyvių konfliktų?“. Konferencijos dalyviai buvo supažindinti su pagrindiniais Adizes metodologijos principais, akcentuojant efektyvias sprendimų priėmimo strategijas, pateikiant rekomenduotinas tiesioginių bei on-line susirinkimų vedimo technikas, o taip pat atkreipiant dėmesį – kaip surinkti tinkamas komandas skirtingiems klausimams nagrinėti ir skirtingiems sprendimams priimti.

Dr. V. Kundrotas pabrėžė, kad Tarpusavio Pasitikėjimo ir Pagarbos kultūra nesukuriama/ neatkuriama šūkiais, tam reikalingas nuoseklus ir kryptingas vadybinis procesas, įtraukiantis kiek įmanoma daugiau darbuotojų.

Konferencijos metu, vyko penkios grupinės Apskritųjų stalų diskusijos, kurias vedė ir moderavo Adizes Institutas Lietuva klubo nariai. Šių diskusijų metu švietimo įstaigų vadovai generavo idėjas bei pasiūlymus, kaip išlaikyti/ sustiprinti/ sukurti Tarpusavio pasitikėjimo ir pagarbos kultūrą organizacijoje.

Konferenciją uždarė Adizes Klubo Lietuva prezidentas Vladimir Banel, o atsisveikinimo žodį tarė Lietuvos policijos kapelionas kun. Algirdas Toliatas.

Adizes Institutas Lietuva vykdo interaktyvius mokymus įmonėms bei įmonių komandoms NUOTOLINIU BŪDU

Mokymai vyksta ZOOM platformoje (dalyviams tereikia turėti kompiuterį ir parsisiųsti nemokamą programėlę).

Mokymų metu:

Dėl mokymų kviečiame kreiptis
el. paštu: toma@adizes.com arba tel.: 8 671 00778