skip to Main Content
Pokyčių Lyderių Akademija Vėl Subūrė Vadovus, Norinčius Suprasti, Kaip Būti Sėkmingais šiais, Didžiulių Ir  Nuolatinių Pokyčių, Laikais
Šią savaitę, rugsėjo 28 ir 29 dienomis, Trakų “Apvalaus stalo klube” įvyko Pokyčių lyderių akademijos strateginių įžvalgų sesija, skirta įmonių savininkams, aukščiausio bei funkcinio lygio vadovams, tema: „Kokių kompetencijų reikia vadovui, siekiant sėkmingai valdyti pokyčius organizacijoje?“.
Tarptautinis pokyčių valdymo ir lyderystės ekspertas Dr. Virginijus Kundrotas akademijos dalyviams pristatė sisteminį požiūrį į Pokyčių valdymą, pristatydamas organizacijų gyvavimo ciklą bei su juo kintančius organizacijų elgesio modelius, organizacijų vaidmenis, darbuotojų vadybinius stilius bei konfliktų tarp jų atsiradimo priežastis ir kokios priemonės padeda šiuos konfliktus paversti konstruktyviais. Buvo detaliai analizuojama, ko reikia, kad pokyčiams svarbūs priimami sprendimai būtų rezultatyvūs ir efektyviai įgyvendinami, bei kitus pagrindinius Adizes metodologijos įrankius. Sesijos dalyviai turėjo galimybę įsitraukti į diskusijas, atliekant praktines užduotis.
Pokyčių lyderių akademijos metu kalbėjo ir kviestinis svečias – AB “Linas” atstovas Ramūnas Lenčiauskas, kuris pasakojo apie sėkmingą Adizes Metodologijos taikymą organizacijoje bei kaip pavyko pasiekti efektyvių veiklos rezultatų ir sustiprinti humaniškumą, tarpusavio pagarbą bei bendradarbiavimo vidinę kultūrą įmonėje.

Adizes Institutas Lietuva vykdo interaktyvius mokymus įmonėms bei įmonių komandoms NUOTOLINIU BŪDU

Mokymai vyksta ZOOM platformoje (dalyviams tereikia turėti kompiuterį ir parsisiųsti nemokamą programėlę).

Mokymų metu:

Dėl mokymų kviečiame kreiptis el. paštu:
justina@adizes.com, akvile@adizes.com arba tel.: 8 671 00778