skip to Main Content
Adizes Instituto (JAV) Vadovas Lietuvai Pasauliniame Verslo Forume Egipte

Vasario 9 – 11d. Adizes Instituto (JAV) vadovas Lietuvai Dr. Virginijus Kundrotas padarė pranešimą tarptautiniame verslo ir švietimo forume Kaire (Egiptas), organizuotame vienos iš geriausių Afrikos Verslo mokyklų – AUC (American University in Cairo) Verslo Mokyklos.

Į forumą buvo pakviesti 30 žinomų akademinio, verslo, pramonės bei politikos pasaulio lyderių iš įvairių pasaulio valstybių, kurie diskutavo tokiomis aktualiomis temomis, kaip galimos strateginės kryptys skirtingų veiklos sričių institucijose, vadovų išsilavinimas, verslumas bei atsakingas verslas, integracinė plėtra ir kita.

Šių diskusijų metu Dr. Virginijus Kundrotas pasidalino idėjomis ir rekomendacijomis, kaip tinkamai veikti greitai besikeičiančioje aplinkoje ir kaip valdyti pokyčius, kad jie neštų galimybes ir atvertų naujas plėtros kryptis, o ne keltų pasipriešinimo, nepasitenkinimo bangas bei destruktyvius konfliktus.

Pagrindinė pranešimo žinutė buvo paremta visame pasaulyje gerai žinoma bei puikiai pasiteisinusia Adizes Pokyčių bei Lyderystės teorija ir praktika.

Adizes Institutas Lietuva vykdo interaktyvius mokymus įmonėms bei įmonių komandoms NUOTOLINIU BŪDU

Mokymai vyksta ZOOM platformoje (dalyviams tereikia turėti kompiuterį ir parsisiųsti nemokamą programėlę).

Mokymų metu:

Dėl mokymų kviečiame kreiptis el. paštu:
justina@adizes.com, akvile@adizes.com arba tel.: 8 671 00778