
Jei mes išanalizuotume visus atvejus, kai žlugdavo pradėtos reformos (tiek politikoje, tiek ekonomikoje, tiek ir verslo ar bet kokiose kitose organizacijose), bandomos vykdyti įvairios struktūrinės pertvarkos, procesų tobulinimo iniciatyvos, inovacijų įgyvendinimo projektai, mes pamatytume vieną labai aiškią tendenciją, būdingą visiems atvejams. Ši tendencija nepriklauso nei nuo veiklos mąsto, nei nuo veiklos srities, nei nuo geografijos ar kultūrinių aspektų.
Visos šios nesėkmingos iniciatyvos turėjo (ir turi) vieną bendrą bruožą- jų nepalaikydavo tie, kurie turėjo būti tų iniciatyvų paliesti, t.y. bendruomenė (jei tai būdavo politinės ar ekonominės reformos) ar darbuotojai (jei tai būdavo verslo ar bet kokia kita organizacija).
Šiame trumpame kelių minučių video klipe glaustai pateiktos tokių nesėkmių priežastys bei paaiškinimai, ką ir kaip reikia daryti, kad tai pakeisti https://www.youtube.com/watch?v=1jK8tFPdzCM&feature=youtu.be
Siekdamas duoti praktinius atsakymus į klausimą – kaip užtikrinti darbuotojų įsitraukimą į organizacijoje vykdomus pokyčius, Adizes Institutas (JAV) Lietuvoje kviečia į š.m. kovo 27-28 dienomis Trakuose organizuojamą „Pokyčių lyderių akademiją“, skirtą savininkams ir aukščiausio lygio vadovams.
Joje bus detaliai pademonstruota, kokius žingsnius ir kokiu nuoseklumu reikia vykdyti, siekiant sėkmingų pokyčių įgyvendinimo, kaip sukurti energiją šiam reikalingam pokyčiui ir ją palaikyti ilgalaikėje perspektyvoje, kokią komandą ir kada reikia surinkti, kad pokyčius lydėtų sėkmė, o taip pat daugelis kitų svarbių pokyčių įgyvendinimo aspektų.
Detali informacija apie renginį: https://www.adizes.lt/mokymai-savininku-ir-auksciausio-lygio-vadovu-akademija/