skip to Main Content
Organizacijų Valdymo Patirtis Ukrainos Vadovams

Šiandien (gegužės 22d.) Adizes Instituto vadovas Lietuvai Dr. Virginijus Kundrotas vedė mokymus nuotoliniu būdu įvairių organizacijų savininkų ir vadovų grupei iš Ukrainos.

Interaktyvių mokymų metu Adizes metodologijos vyr. konsultantas Dr. V. Kundrotas pristatė Adizes organizacijų transformacijos metodologijos pagrindinius principus, kurių žinojimas įgalina atkurti teigiamą vidinę kultūrą įmonės viduje ir padaro efektyvesnį komandinį užsibrėžtų organizacijos tikslų siekimą.

Mokymų dalyviams buvo pristatyta, kaip suprasti ir atpažinti skirtingus organizacijos darbuotojų Vadybinius stilius ir kaip komunikuoti su kiekvienu iš jų, kad būtum išgirstas, o ne ignoruojamas.

Dalyviai taip pat buvo supažindinti su Organizacijos vystymosi ciklo etapais ir su kokiais tradiciniais bei netradiciniais sunkumais organizacijos susiduria kiekviename etape bei pasiūlyti šių sunkumų sprendimo būdai.

Kadangi Adizes organizacijų transformacijos programa naudojama visame pasaulyje, skirtingose kultūrose ir skirtingų ekonominių krypčių organizacijose – ji yra universali ir pritaikoma, atsižvelgiant į kiekvienos organizacijos poreikius.

Adizes Institutas Lietuva vykdo interaktyvius mokymus įmonėms bei įmonių komandoms NUOTOLINIU BŪDU

Mokymai vyksta ZOOM platformoje (dalyviams tereikia turėti kompiuterį ir parsisiųsti nemokamą programėlę).

Mokymų metu:

Dėl mokymų kviečiame kreiptis
el. paštu: toma@adizes.com arba tel.: 8 671 00778