skip to Main Content
Optimalių Sprendimų Technologijos Iš Adizes Instituto Vadovo Dr. V.Kundroto Didžiausiame Lietuvos Verslo Forume

Šiandien įvyko didžiausias Baltijos šalyse ir ypatingo dėmesio Lietuvoje sulaukęs on-line Verslo forumas, kurio pagrindinis šūkis – VERSLAS PAKILS TIK MUMS VEIKIANT KARTU!

Forumo metu, žinomiausi Lietuvos verslininkai, garsiausi ekonomistai ir verslo konsultantai dalinosi savo žiniomis bei prielaidomis, su kokiais iššūkiais susiduria verslas ir kokias turi išlikimo galimybes ekonominės krizės akivaizdoje.

Adizes Instituto vadovas Lietuvai ir Organizacijų transformacijos metodologijos vyr.konsultantas Dr. Virginijus Kundrotas forume pristatė temą – „Ką turi žinoti lyderis, priimant efektyvius sprendimus nenuspėjamų pokyčių laikotarpiu”.

Remdamasis globalia Adizes Instituto 50-ties metų patirtimi, konsultuojant verslo kompanijas, įvairias organizacijas ir vyriausybes visame pasaulyje, Dr. V. Kundrotas pateikė savo įžvalgas ir vadybines technologijas, kuo, priimant sprendimus,turi remtis efektyvus lyderis, ekonomiškai sunkiu organizacijai laikotarpiu.

Jis taip pat pristatė svarbiausius Adizes metodologijos principus ir technikas, kurios padeda priimti efektyvius sprendimus, tiek trumpalaikėje, tiek ir ilgalaikėje perspektyvoje. Buvo akcentuojamas teisingas sprendimų priėmimo strategijos pasirinkimas, apsisprendžiant kada tinkami individualūs sprendimai, o kada būtinas komandinis sprendimų priėmimas, lemiantis aukštą darbuotojų įsitraukimą ir didelį įnašą, įgyvendinant priimtus sprendimus.