skip to Main Content

Rugsėjo 3-9 dienomis, įvyko intensyvūs 7 dienų susirinkimų integratorių mokymai, naudojant Adizes metodologiją: “Rezultatyvaus komandų valdymo Adizes Integratorių mokymai”, kuriuose dalyvavo įvairių įmonių atstovai.

Šių gilių mokymų metu dalyviai išmoko, kaip efektyviai ir rezultatyviai vesti posėdžius, sprendžiant įvairaus lygio problemas ir siekiant optimalaus rezultato. Jų metu buvo demonstruojamos ir taikomos įvairios Adizes metodologijos technikos, sudarančios sąlygas komandai per trumpiausią įmanomą laiką pasiekti maksimalų rezultatą.

Mokymu metu, buvo naudojamos realių situacijų ir užduočių simuliacijos, kur kiekvienas dalyvis galėjo realiai išbandyti save posėdžio Integratoriaus vaidmenyje.

Keletas mokymų dalyvių atsiliepimų:

  • Labai puiki mokymų medžiaga, kur teorija ir praktika susisieja. Emocinė atmosfera – tobula. Mokymai padėjo tobulėti, kaip asmenybei. Ačiū.
  • Keičiantys pasaulėžiūrą mokymai. Patys mokymai yra Tarpusavio Pasitikėjimo ir Pagarbos kultūros pavyzdys. Vizija ir toliau gilintis ir naudoti metodologiją.

Sekantys vidinių Integratorių mokymai planuojami 2019 metų pradžioje. Norėdami sudalyvauti ar gauti papildomos informacijos, sekite mūsų naujienas www.adizes.lt ir/arba susisiekite su Adizes Instituto Lietuvoje Projektų vadove Goda Nevidauskiene:  goda@adizes.com

Adizes Institutas Lietuva vykdo interaktyvius mokymus įmonėms bei įmonių komandoms NUOTOLINIU BŪDU

Mokymai vyksta ZOOM platformoje (dalyviams tereikia turėti kompiuterį ir parsisiųsti nemokamą programėlę).

Mokymų metu:

Dėl mokymų kviečiame kreiptis el. paštu:
justina@adizes.com, akvile@adizes.com arba tel.: 8 671 00778