skip to Main Content
Mokymai Savininkams Ir Aukščiausio Lygio Vadovams „Pokyčių Lyderių Akademija“ (II Dalis)

2017 m. lapkričio 15-16 d. Trakuose įvyko „Pokyčių Lyderių Akademijos“ antroji dalis, tema: „Kaip praktiškai įgyvendinti pokyčius organizacijoje? (Adizes konsultacinių įrankių taikymas)“. Skirtingų įmonių ir organizacijų savininkai bei vadovai, susirinkę iš įvairių Lietuvos miestų, buvo supažindinti su Adizes konsultacinių įrankių taikymu, valdant pokyčius organizacijoje.

Abi mokymų dienos buvo intensyvios. Pateikta ne tik daug informacijos, apie tai ko reikia, kad organizacijoje būtų sklandžiai priimami ir įgyvendinami sprendimai, leidžiantys suvaldyti pokyčius ir kaip priimti teisingus sprendimus, bet taip pat skirta dėmesio praktinėms užduotims bei diskusijoms.

Pirmosios dienos pabaigoje kiekvienas sesijos dalyvis turėjo galimybę pasikonsultuoti individualiai su Dr. Virginijum Kundrotu, sertifikuotu Adizes metodologijos konsultantu, apie savo įmonės veiklą bei galimus pokyčius. Antrąją dieną mokymus vainikavo tiesioginis video pokalbis su Adizes Instituto Worldwide prezidentu Shoham Adizes, kuris ne tik papasakojo apie metodologijos svarbą, bet ir atsakė į dalyvių klausimus.

Pokyčių Lyderių Akademija užbaigta diskusijomis ir bendra vakariene mėgaujantis „Apvalaus stalo klubo“ gurmaniškais patiekalais.