skip to Main Content
Mokymai Savininkams Bei Aukščiausio Lygio Vadovams „Pokyčių Lyderių Akademija“

2018 m. balandžio 25-26 d. Trakuose įvyko „Pokyčių Lyderių Akademijos“ pirmoji dalis, tema: „Kokių kompetencijų reikia vadovui, siekiant sėkmingai valdyti pokyčius organizacijoje?“. Interaktyvūs mokymai buvo skirti įvairių įmonių ir organizacijų savininkams bei aukščiausio lygio vadovams.

Šių mokymų metu dalyviai buvo supažindinti su pokyčių valdymu organizacijoje, pristatant teorinę medžiagą bei praktiškai atliekant užduotis grupėse, diskutuojant. Pirmosios dienos mokymų pabaigoje atsipalaidavimui, bei intuicijos sužadinimui dalyviai kelias valandas praleido spalvų ir garsų terapijoje.

Antrasis „Pokyčių Lyderių Akademijos“ modulis (tema: “Kaip praktiškai įgyvendinti pokyčius  organizacijoje?) organizuojamas jau gegužės mėnesį. Šioje dalyje bus nagrinėjama, ko reikia, kad organizacijoje būtų sklandžiai priimami ir įgyvendinami sprendimai, leidžiantys suvaldyti greitus pokyčius, kaip priimti teisingus sprendimus kurie užtikrintų sėkmę tiek ilgalaikėje tiek trumpalaikėje perspektyvoje, kaip užtikrinti, kad organizacijoje pastoviai vyktų konstruktyvi diskusija, ieškant optimaliausių sprendimų, neprarandant pilnos valdymo kontrolės. Visa tai ir dar daugiau bus pristatyta interaktyvių mokymų metu, papildomai pasitelkiant vaizdines priemones, diskutuojant, atliekant tam tikras užduotis grupėse.

 

Adizes Institutas Lietuva vykdo interaktyvius mokymus įmonėms bei įmonių komandoms NUOTOLINIU BŪDU

Mokymai vyksta ZOOM platformoje (dalyviams tereikia turėti kompiuterį ir parsisiųsti nemokamą programėlę).

Mokymų metu:

Dėl mokymų kviečiame kreiptis
el. paštu: toma@adizes.com arba tel.: 8 671 00778