skip to Main Content
Metų Organizacijos Tarptautinis Apdovanojimas Teltonikos įmonių Grupei Buvo įteiktas Meksikoje

Rugsėjo 9 – 12  d. Gvadalacharoje (Meksika) įvyko 45-oji Metinė Globali Adizes Konvencija, kurioje dalyvavo ne tik sertifikuoti Adizes metodologijos konsultantai iš viso pasaulio, bet ir organizacijos, kurios domisi ir/ar taiko Adizes metodologiją savo veikloje. Kaip ir kiekvienais metais buvo renkama ir apdovanojama organizacija, kuri taikydama Adizes metodologiją savo organizacijoje pasiekė išskirtinių rezultatų tarptautiniu mastu, įgyvendindama pokyčius tarpusavio pasitikėjimo ir pagarbos kultūroje.

Šiais metais Adizes Globalaus tinklo Metų (už 2021 metus) Organizacijos apdovanojimą pelnė Teltonikos įmonių grupė, kuri yra Adizes Instituto Lietuvoje klientas ir aktyviai įgyvendina Adizes metodologiją nuo 2018 metų.

Apdovanojimą pelniusi Teltonikos įmonių grupė, Gvadalacharoje buvo atstovaujama Teltonika Telematics CEO Antano Šėgždos ir Teltonika įmonių grupės Vice-prezidentės Žmogiškųjų resursų vystymui Eglės Paukštytės.

Antanas Šėgžda, pristatydamas Teltonikos įmonių grupę Adizes Instituto Globaliam tinklui, pasidalino ne tik Teltonikos įkūrimo ir augimo istorija, patirtais iššūkiais ir laimėjimais, bet ir Adizes metodologijos atsiradimu organizacijoje bei verte, kurią Adizes metodologijos praktinis taikymas kuria organizacijos žmonėms, partneriams ir visiems susijusiems asmenims, tuo pačiu leidžiant pasiekti išskirtinių finansinių rezultatų.

Duodamas interviu Adizes Instituto Lietuvoje vadovas Dr.Virginijus Kundrotas išskyrė ypač svarbų Teltonika Įmonių grupės įkūrėjo ir Prezidento Arvydo Paukščio vaidmenį ir padėkojo jam už nenuilstamą energiją, lyderio gebėjimus ir įžvalgas pasirenkant ir taikant Adizes Organizacijų transformacijos metodologiją savo organizacijoje.