skip to Main Content
Adizes Klubo Susitikime Patirtimi Dalinosi ISM Universiteto Rektorius Dr. Dalius Misiūnas

Lapkričio 12d. ISM Vadybos ir Ekonomikos universitete vyko 9-asis Adizes klubo susitikimas šiais metais. Šio susitikimo metu savo patirtimi dalinosi kviestinis svečias, ISM universiteto rektorius, Dr. Dalius Misiūnas.

Adizes klubo kviestinis svečias Dr. Dalius Misiūnas pasakojo apie savo profesinį kelią bei dalinosi patirtimi, kaip sėkmingai vykdyti pokyčius organizacijoje. Diskusijos metu nagrinėta kokius 5 klausimus išsikelti planuojant pokyčius organizacijoje, kaip įtraukti aplinkinius žmones veikti, kas yra strategija ir kaip ją perteikti visai organizacijai. Klubo svečias savo kalbą užbaigė Ray Dalio žodžiais apie klaidas ir sėkmę, reziumuojant tuo, kad tobulumas ir pokyčiai yra nesuderinami norint organizacijai augti ir plėstis.

Adizes Instituto vadovas Lietuvai, Adizes metodologijos Vyr. konsultantas ir Adizes susitikimo Integratorius Dr. Virginijus Kundrotas išplėtojo kviestinio svečio paliestą temą apie pokyčių įgyvendinimą organizacijoje pasitelkiant Adizes metodologijos principus. Taip pat diskutuota kokiu būdu galėtume pritaikyti Adizes organizacijos transformacijos programą Lietuvos viešajam sektoriui: vyriausybei, policijai, kariuomenei, kalėjimams ir kokią naudą ji atneštų.

Adizes Institutas Lietuva vykdo interaktyvius mokymus įmonėms bei įmonių komandoms NUOTOLINIU BŪDU

Mokymai vyksta ZOOM platformoje (dalyviams tereikia turėti kompiuterį ir parsisiųsti nemokamą programėlę).

Mokymų metu:

Dėl mokymų kviečiame kreiptis
el. paštu: toma@adizes.com arba tel.: 8 671 00778