skip to Main Content
Didžiausia Adizes Metodologijos Konferencija Kijeve

2017 m. Spalio 25 d. Dr. Virginijus Kundrotas, Adizes Instituto (JAV) vadovas Lietuvai, kalbėjo IV-oje tarptautinėje Adizes Metodologijos konferencijoje, kuri vyko Kijeve, Ukrainoje. Tai viena iš didžiausių tarptautinių konferencijų Ukrainoje, kurioje buvo kalbama apie Adizes metodologiją bei jos taikymą įvairiose srityse.  Konferencija vyko rusų kalba.

Dr. Virginijus Kundrotas buvo vienas iš 25 pranešėjų iš 8 pasaulio valstybių. Virginijus Kundrotas skaitė 3 pranešimus trims skirtingoms dalyvių grupėms- įmonių savininkams, Personalo vadovams ir organizacijų vadybiniam sąstatui. Pranešimai buvo paruošti temoms – „Kaip finansinė ir vadybinė atsakomybė, naudojant Adizes metodologiją, skatina darbuotojus kurti organizacijos vertę“, „Kaip geriau suprasti save naudojant Adizes metodologiją“ bei „Kodėl organizacijos darbuotojai priešinasi pokyčiams organizacijoje ir kaip tai pakeisti?“.

Konferencijoje dalyvavo daugiau kaip 350 dalyvių. Dar daugiau turėjo galimybę tiesiogiai klausyti konferencijos pranešimų internetu.