skip to Main Content
Lyderis 21-ojo Amžiaus Organizacijoje. Supermenas Ar Vadovas Tiesiog Suprantantis Organizacijos Dinamiką?

Rugsėjo 5 d.  Pokyčių valdymo bei lyderystės ekspertas ir Adizes Instituto Lietuvoje vadovas Dr. Virginijus Kundrotas, tradicinėje  Ch. Frenkelio konferencijoje „XXI a. pramonė: ateities lyderystė“, skirtoje Šiaulių pramonininkų asociacijos 30-mečiui, pasidalino įžvalgomis su reginio dalyviais, kaip sėkmingai valdyti pokyčius šių dienų organizacijose ir kaip šiuos pokyčius iš galimų problemų paversti galimybėmis.

Pranešimo metu Dr. Virginijus Kundrotas tiek į sparčiai besikeičiančią aplinką pasauliniame kontekste, tiek į pokyčius organizacijų viduje pažvelgė per Organizacijų transformacijos metodologijos prizmę, įgalinančią šiuos pokyčius valdyti, naudojant ne tik specialias vadybines technikas ir instrumentus, bet pabrėžiant Tarpusavio Pasitikėjimo bei Pagarbos kultūros kūrimo organizacijoje būtinumą.

21-оjo amžiaus lyderis ne tik privalo vystyti savo emocines kompetencijas, bet ir užtikrinti, kad šios kompetencijos bus kryptingai naudojamos ir tikslingai atlieps būtinus organizacinius – vadybinius žingsnius skirtinguose organizacijos brandos etapuose.

Adizes Institutas Lietuva vykdo interaktyvius mokymus įmonėms bei įmonių komandoms NUOTOLINIU BŪDU

Mokymai vyksta ZOOM platformoje (dalyviams tereikia turėti kompiuterį ir parsisiųsti nemokamą programėlę).

Mokymų metu:

Dėl mokymų kviečiame kreiptis
el. paštu: toma@adizes.com arba tel.: 8 671 00778