skip to Main Content
Adizes Pasaulinė Konvencija Baku

2018 m. pirmąją vasario savaitę Azerbaidžano sostinėje Baku vyko Adizes Globalaus konsultacinio tinklo Konvencija, kurioje dalyvavo ir Adizes Instituto (JAV) vadovas Lietuvai, Dr. Virginijus Kundrotas. Konvencijoje esami ir būsimi Adizes konsultantai iš 17 skirtingų pasaulio šalių dalinosi žiniomis bei analizavo, kokiu būdu reikia žiūrėti į vadybą, remiantis 21-ojo amžiaus realijomis.

Adizes metodologija yra daug daugiau nei tradicinė vadybos metodologija, formuojanti kompetencijas bei įgūdžius, reikalingus organizacijos vystymuisi. Tai yra nauja vadybos filosofija, besiremianti požiūriu, kad bet kuri organizacija (tiek verslo, tiek ne pelno siekianti) bus sėkminga tik tuomet, kai joje bus sukurta vidinė kultūra, besiremianti visų organizacijos narių vienodai suvokta vizija, sutartomis vertybėmis ir bendrų tikslų siekiu, o taip pat komandinio darbo paradigma.

Po intensyvios savaitės veiklos ir žinių dalijimosi, Adizes konsultantai pasklido po pasaulį, įgyvendindami šį vadybinį požiūrį, siekdami ir toliau padėti organizacijoms siekti trumpalaikių bei ilgalaikių tikslų bei sudarant joms galimybes prasmingai ir tvariai vystytis.

Dalinamės nuotraukomis iš Baku.

Adizes Institutas Lietuva vykdo interaktyvius mokymus įmonėms bei įmonių komandoms NUOTOLINIU BŪDU

Mokymai vyksta ZOOM platformoje (dalyviams tereikia turėti kompiuterį ir parsisiųsti nemokamą programėlę).

Mokymų metu:

Dėl mokymų kviečiame kreiptis el. paštu:
justina@adizes.com, akvile@adizes.com arba tel.: 8 671 00778