skip to Main Content
Adizes Metodologijos Praktiškoji Pusė – įrankiai Ir Priemonės, Sukuriantys Organizacijos „imunitetą“ Bet Kokiems Netikėtumams

Šią savaitę, balandžio 28d. ir 30d. įvyko antroji strateginių įžvalgų sesijos dalis, skirta įmonių savininkams bei vadovams. Tema „Adizes konsultacinių įrankių bei technikų praktinis taikymas, įgyvendinant pokyčius organizacijoje”.

Šios sesijos metu, dalyviai buvo supažindinti su Adizes Pokyčių valdymo metodologijos praktinio įgyvendinimo principais ir detalėmis. Adizes Instituto vadovas Lietuvai ir Adizes metodologijos vyr. konsultantas Dr. Virginijus Kundrotas pristatė, kokiu būdu, naudojant 11 organizacinės transformacijos programos žingsnių, yra užtikrinamas sėkmingas ir suderintas visos organizacijos vadybinių mechanizmų veikimas.

Tiek pristatymų, tiek ir diskusijų metu buvo akcentuojama, kad norint sėkmingai įgyvendinti organizacijos transformacijos procesą, reikalinga ne tik visiems darbuotojams KARTU atidžiai pažiūrėti į savo organizacijos „sveikatos būklę“, bet ir sukurti vadybinius mechanizmus, kaip efektyviai KARTU ir toliau priiminėti reikiamus sprendimus ir juos greitai įgyvendinti, siekiant judėjimo reikiama kryptimi norimų rezultatų link. Buvo išanalizuota holistinė sistema, leidžianti kiekvienam darbuotojui įmonėje jaustis ne tik atsakingu, bet ir ĮSIPAREIGOJUSIU.

Sesijos metu, Adizes metodologijos konsultantė ir organizacijų psichologijos ekspertė Jurgita Bajoriūnienė kalbėjo apie tai, kokie atlygio modeliai yra tinkamiausi skirtinguose Organizacijos gyvavimo ciklo etapuose ir kas motyvuoja skirtingus vadybinio stiliaus darbuotojus.

Sesijos svečias, įmonės AB „Linas“ savininkas ir vadovas Ramūnas Lenčiauskas, taikantis Adizes metodologijos technikas ir principus jau beveik dešimtmetį, pasidalino patirtimi, kokių veiklos rezultatų šios technikos padėjo pasiekti įmonėje ir kaip pasikeitė kasdienis organizacijos valdymas bei tarpusavio bendradarbiavimo kokybė.

Adizes Institutas Lietuva vykdo interaktyvius mokymus įmonėms bei įmonių komandoms NUOTOLINIU BŪDU

Mokymai vyksta ZOOM platformoje (dalyviams tereikia turėti kompiuterį ir parsisiųsti nemokamą programėlę).

Mokymų metu:

Dėl mokymų kviečiame kreiptis
el. paštu: toma@adizes.com arba tel.: 8 671 00778