skip to Main Content
Adizes Metodologijos Mokymai Rusijos Verslo Vadovams

Gruodžio 13-15d. Adizes metodologijos vyr. konsultantas bei Adizes Instituto vadovas Lietuvai Dr. Virginijus Kundrotas pravedė interaktyvius mokymus Vadovų magistrantūroje Maskvoje, Rusijos Prezidentinės Nacionalinės Ekonomikos bei Viešojo Administravimo Akademijoje (RANEPA).

Mokymuose dalyvavo daugiau nei šimtas verslo savininkų bei vadovų iš visos Rusijos. Mokymų tema: „Kaip valdyti pokyčius organizacijoje“.

Per tris intensyvias dienas dalyviai buvo supažindinti su svarbiausiais Adizes metodologijos principais – sprendimų priėmimo bei efektyvaus įgyvendinimo sistemomis; organizacijų gyvavimo ciklu ir su kokiomis problemomis susiduria organizacijos skirtinguose gyvavimo ciklo etapuose; kokie yra gerai valdomų organizacijų bruožai; kokie yra vadybiniai stiliai ir kas jiems būdinga; kaip sukurti organizacijoje tarpusavio pasitikėjimo ir pagarbos kultūrą; kaip efektyviai valdyti organizacijoje kylančius konfliktus ir kita.

Dalyviai ne tik klausėsi konceptualių bei praktinių lektoriaus patarimų, bet ir sprendė grupines užduotis, nagrinėjo video medžiagą, diskutavo bei dalinosi organizacijų valdyme įgyta patirtimi.

Dalinamės nuotraukomis iš mokymų.