skip to Main Content
Adizes Instituto Vadovas Pasaulinėje Eduniversal Konvencijoje

2017 m. lapkričio 8-12 d. Adizes Instituto Lietuvoje vadovas bei Adizes Aukštosios vadybos mokyklos (JAV) dekanas ir Tarptautinio Mokslinio Eduniversal Komiteto narys Dr. Virginijus Kundrotas, dalyvavo Pasaulinėje Eduniversal Konvencijoje Dubajuje, Jungtiniuose Arabų Emiratuose (JAE). Konvencijoje buvo apie 200 atstovų, susirinkusių iš geriausių pasaulio verslo mokyklų, iš beveik 50 šalių. Per kelias dienas buvo aptarta daug įvairių vadybos temų, taip pat pasidalinta pasaulyje lyderiaujančių verslo mokyklų patirtimi.

Dr. Virginijus Kundrotas geriausioms Centrinės ir Rytų Europos verslo mokykloms įteikė apdovanojimus per šventinę Konvencijos vakarienę, o taip pat lapkričio 10 d. moderavo plenarinę sesiją , tema “The start-up model as a key element for programmes”. Sesijos metu jis pristatė bei paaiškino auditorijai apie Adizes Organizacijos Gyvavimo ciklą, taip pat paruošė pagrindą tolimesnėms diskusijoms aukščiau minėta tema.

Eduniversal yra Pasaulinė Vertinimo ir Reitingavimo Agentūra (Prancūzija), apimanti top 1000 Verslo Mokyklų iš 154 šalių 9 geografinėse zonose. Daugiau informacijos apie sesiją ir visą programą galima rasti: https://convention.eduniversal.com