skip to Main Content
Adizes Instituto Vadovas Lietuvai Dalinosi Reikšmingomis įžvalgomis Tarptautinėje Konferencijoje

Vakar (gegužės 20d.) vyko Tarptautinė nuotolinė Konferencija, organizuota Baltijos vadybos plėtros asociacijos (BMDA), surinkusi arti 200 dalyvių iš 22 pasaulio šalių. Konferencijos tema „AR EGZISTUOJA VISUOTINIO PERDEGIMO PAVOJUS? UŽDAVINIAI, GALIMYBĖS IR PAMOKOS COVID 19 AKIVAIZDOJE“.

Adizes Instituto vadovas Lietuvai, Dr. V. Kundrotas, kuris taip pat yra ir BMDA Prezidentas, atidarė renginį sveikindamas žinomus pranešėjus bei dalyvius iš viso pasaulio.

Konferencijos metu Dr. V. Kundrotas kartu su kitais tarptautiniais ekspertais dalijosi patirtimi, kaip kuo efektyviau valdyti „perdegimą“ makro, mikro ir individų lygmenyse. Šalių, kurios sukūrė sėkmingą holistinį požiūrį į kovą su COVID-19, atstovai diskutavo bei dalinosi patarimais, kaip išlaikyti aukštą motyvaciją ir užkirsti kelią visuotinai plintančiam „perdegimui“. Renginio pabaigoje dalyviai buvo maloniai nustebinti tiesiogine meditacija pagal„Heartfulness“ metodą, raminančia protą ir skatinančia susitelkti į esamą momentą.

Uždarydamas Konferenciją Dr. V. Kundrotas pristatė naują „Tarptautinės lyderystės programą“, kuri yra sukurta, remiantis  Adizes komandinės lyderystės principais ir kurios metu sprendimų priėmimo ir jų įgyvendinimo technikos bus praktiškai išbandytos buriavio jachtose metu, kai skirtingos komandos varžysis atviroje jūroje, taikydamos ką tik išmoktus komandinio darbo įgūdžius bei sprendimų priėmimo bei jų įgyvendinimo technikas.