skip to Main Content
Adizes Instituto Lietuvoje Vadovas Dr. Virginijus Kundrotas Tarptautinėje Metinėje Adizes Konvencijoje Išrinktas Metų Ekspertu (angl. Associate Of The Year)

45-oje tarptautinėje Adizes konvencijoje, kuri vyko Gvadalacharoje (Meksika) rugsėjo 9 – 12 d., Adizes Instituto padalinį Lietuvoje atstovavo jo vadovas ir sertifikuotas Adizes metodologijos vyr. ekspertas Dr. Virginijus Kundrotas.

Kaip ir kiekvienais metais Tarptautinis Adizes Institutas rinko Metų Adizes Ekspertą ir šiais metais šį apdovanojimą pelnė Dr. Virginijus Kundrotas, kuris pademonstravo išskirtinį profesionalumą ir įnešė didelį indėlį įgyvendinant Adizes Instituto viziją, misiją ir tikslus. Apdovanojimą įteikė pats Adizes metodologijos kūrėjas ir Tarptautinio Adizes Instituto (JAV) Prezidentas, Dr. Ichak Adizes.

Dr. Virginijus Kundrotas konvencijos dalyviams pristatė pranešimą apie Adizes Instituto Lietuvoje raidą ir veiklą nuo pat šio padalinio įkūrimo 2009 m. bei svarbiausias vertybes, kurios skatina, palaiko ir veda Adizes Institutą Lietuvoje į priekį, padedant Lietuvos organizacijoms efektyviau valdyti pokyčius ir siekti išskirtinių rezultatų.

Tarptautinės Adizes konvencijos dalyviai – tai Adizes Instituto ekspertai iš pasaulinio Adizes tinklo bei jų klientai – organizacijos iš įvairių pasaulio šalių.